فیلم و سریال

دانلود فیلم ترسناک کانجورینگ

ترسناک ترین فیلم وحشت!

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

The Conjuring که در سال 2013 منتشر شد، یک فیلم کلاسیک ترسناک به کارگردانی جیمز وان است. داستان فیلم در دهه 1970 می‌گذرد، این فیلم بر اساس داستان واقعی محققین ماوراء الطبیعه، اد و لورین وارن، است که به خاطر کارشان در حل پرونده‌های ماوراء طبیعی مشهور بودند. این فیلم خانواده پرون را دنبال می کند که آنها به یک خانه مزرعه منزوی نقل مکان می کنند و شروع به تجربه فعالیت های وحشتناک ماوراء الطبیعه می کنند.

خلاصه داستان فیلم کانجورینگ

فیلم با کشف اتفاقات عجیب و غریب در خانه جدیدشان توسط پرون ها شروع می شود. درها بسته می شوند، اشیاء خود به خود حرکت می کنند و صداهای وهم انگیزی در سراسر خانه شنیده می شود. آنها از ترس امنیت خود از اد و لورین وارن کمک می گیرند. این زوج به زودی متوجه می شوند که حضور شیطانی ملک را تحت الشعاع قرار می دهد و تهدیدی برای همه ساکنان آنجا است.

با پیشرفت تحقیقات، اد و لورین یک تاریخ تاریک را در اطراف خانه مزرعه کشف می کنند. آنها در مورد جادوگری می آموزند که قرن ها پیش فرزند

ود را قربانی شیطان کرده بود و از آن زمان تاکنون هر کسی را که در آنجا زندگی می کند عذاب می دهد.

دانلود فیلم ترسناک کانجورینگ
دانلود فیلم ترسناک کانجورینگ

فیلم ترسناک کانجورینگ

The Conjuring به طرز ماهرانه‌ای تعلیق را از طریق محیط جوی، جلوه‌های صوتی خنک‌کننده و جامپ‌اسکرهای به‌خوبی اجرا می‌کند. همچنین به موضوعات ایمان و عشق می پردازد، زیرا اد و لورین با نیروهای شیطانی مبارزه می کنند و در عین حال پیوند قوی خود را حفظ می کنند.

به طور کلی، The Conjuring یک فیلم ترسناک استثنایی است که عناصر وحشت ماوراء طبیعی را با داستان سرایی جذاب ترکیب می کند. موفقیت آن به دنباله‌ها و اسپین‌آف‌های متعددی در «جهان احضارکننده» منجر شد و جایگاه خود را به عنوان یک کلاسیک در این ژانر تثبیت کرد.

 

دانلود فیلم ترسناک کانجورینگ

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا