فیلم و سریال

دانلود سریال لست آف آس THE LAST OF US

نقد و بررسی سریال the last of us

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود سریال لست آف آس (در زبان انگلیسی the last of us) برای افرادی که این گیم محبوب و قوی را بازی کردند یکی از نکات مهم محسوب می شود. این سریال بر اساس بازی به همین نام ساخته شد. بسیاری از افرادی که تجربه انجام این بازی را دارند به خوبی از قابلیت آن مطلع هستند. در این مجموعه جذاب و پر طرفدار هنرمندان بزرگی به هنرنمایی پرداختند. تیم بت کلونی به بررسی این سریال تلویزیونی و حواشی به وجود آمده در مورد آن می پردازد. با تیم بت کلونی با آشنایی این سریال جذاب همراه باشید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود سریال لست آف آس THE LAST OF US
سریال لست آف آس

بررسی سریال the last pf us

سریال تلویزیونی د لست آف آس (در زبان انگلیسی the last of us) یکی از بهترین سریال ها در سال های اخیر می باشد. این سریال تلویزیونی به معنای آخرین بازمانده است. اغلب گیمر ها تا به امروز حداقل یک بار یکی از نسخه های این بازی را تجربه کرده اند. این بازی جوایز و افتخارات زیادی را در جشنواره ها به دست آورد و موفق شد به عنوان بهترین بازی سال معرفی کند.

پس از موفقیت های این بازی، آقای نیل دراکمن تصمیم گرفت که مجموعه تلویزیونی آن را نیز برای مخاطبان بسازد. سریال آخرین بازمانده به عنوان یکی از بهترین فیلم های خارجی در  ژانر محبوب و البته هیجانی آخر زمان تهیه و تولید شد.

خلاصه داستان

سریال آخرین بازمانده (لست آف آس) زندگی دو فرد به نام الی و جوئل را بیان می کند که با مشکلات متعددی مواجه می شوند. این سریال سال 2003 را هنگامی که یک بیماری قارچی در کشور ها شیوع پیدا می کند بررسی می کند. جوئل در این مجموعه تلویزیونی وظیفه مراقبت و سالم نگه داشتن الی را بر عهده دارد.

کسانی که بازی the last of us را تجربه کردند از خط داستانی آن با خبر هستند. این بازی یکی از شاهکار های استودیوی بازی سازی ناتی داگ (به زبان انگلیسی Naughty Dog) در طول دوران فعالیت شرکت به شمار می رود. تیم بت کلونی پیشنهاد می کند حتما این بازی را تجربه کنید تا نهایت لذت را از بازی های رایانه ببرید. البته این بازی برای تمام افراد مناسب نمی باشد. زیرا حاوی صحنه های می باشد که ممکن است با روحیات برخی سازگار نباشد.

بازیگران سریال آخرین بازمانده

  • آقای پدرو پاسکال در این مجموعه تلویزیونی نقش جوئل را که وظیفه انتفال الی را بر عهده دارد، ایفا می کند.
  • خانم بلا رمزی (isabella ramsey) یکی از نقش های اصلی سریال آخرین بازمانده را بر عهده دارد. او نقش الی را به خوبی در این سریال ایفا کرد.
  • نیکو پارکر هم در این مجموعه نقش دختر جوئل را ایفا کرد.

از بازیگران دیگر حاضر در این مجموعه تلویزیونی می توان به هنرمندان معروفی از قبیل جانا هانا، جاش بررنر، ماره‌لی دندریج و… را نام برد.

دانلود سریال آخرین بازمانده

بت کلونی برای مخاطبان عزیز و گرامی خود لینک های دانلود مستقیم این سریال تلویزیونی را قرار می دهد. با ضربه زدن بر روی آن ها می توانید قسمت های جدید این سریال را دانلود کنید.

دانلود قسمت اول لست آف آس

دانلود قسمت دوم لست آف آس

قسمت سوم لست آف آس

قسمت چهارم لست آف آس

دانلود قسمت پنجم لست آف آس

دانلود قسمت ششم لست آف آس

قسمت هفتم لست آف آس

قسمت هشتم لست آف آس

دانلود قسمت نهم لست آف آس

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (2 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا