فیلم و سریال

دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک دوبله فارسی

خلاصه داستان فیلم رستگاری در شاوشنک

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک دوبله فارسی و مراحل تولید این فیلم سینمایی را بررسی می کنیم. فیلم سینمایی رستگاری در شاوشنک در سال 1994 در کشور امریکا تولید و اکران شد. این فیلم به زبان انگلیسی و دوبله به فارسی است و مدت زمان پخش این فیلم جذاب 143 دقیقه می باشد. این فیلم سینمایی جذاب یک اثر جنایی، غم انگیز و اجتماعی می باشد. فیلم رستگاری در شاوشنک با محتویاتی که دارد برای سنین بالای 13 سال مجاز می باشد. مجله بت کلونی را دنبال کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک دوبله فارسی
دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک دوبله فارسی

خلاصه داستان فیلم رستگاری در شاوشنک

این فیلم سینمایی جنایی و غم انگیز ئر سال 1994 در کشور امریکا تولید و اماده اکران شد. این فیلم در باره شخصی به نام اندی دو فرسن می باشد، که یکی از بانکداران امریکایی می باشد. اندی یکی از بانکداران جوان و موفق امریکا می باشد و او متهم به قتل همزش شده است. این فیلم جنایی در باره این بانکدار است که به قتل همسرش متهم می باشد و به حبس ابد محکوم شد . و دوران محکومیتش را در زندان می گذارند. داستان این فیلم در سال 1940 اتفاق افتاد و این بانکدار جوان و دوستش به نام رد که در زندان با هم اشنا شدند و به زندانیان غیر عادی تبدیل گردیدند. بانکدار جوان هرچی تلاش می کند نمیتواند به قاضی ثابت کند قتل همسرش کار او نیست. در زندان یک زندانی وجود دارد که نامش آلیس بوید است، و هرچیزی در زندان لازم باشد او تهیه می کند. این دو در زندان با هم اشنا می شوند امکا بانکدارجوان رفتار عجیبی دارد.

نقد و بررسی فیلم رستگاری در شاوشنک

فیلم سینمایی رستگاری در شاوشنک در سال 1994 در امریکا راحب داستان یک بانکداراست. که این بانکدار به قتل همسرش محکوم میشود، اما هرچه تلاش می کند نمیتواند قاضی را متقاعد کند که کار او نبوده است. این فیلم را می توان یکی از شاهکارهای جهان دانست که این فیلم را نگارش کرده است. این بانکدار در زندان با شخصی اشنا می شود که کارش تهیه هرچیزی که در زندان وجود ندارد می باشدو با کرفتن پول ان را برای زندانیان تهیه می کند. زندانیان دیگر او را دیوانه می دانند چون میخواهد هرجوری شده از زندان رها شود.

مطلب پیشنهادی: دانلود فیلم پری دریایی با دوبله فارسی

نظر منتقدان در باره این فیلم

منتقدان زیادی در باره این فیلم نظر دادند که تمام منتقدان با رای مثبتی که به این فیلم دادند. فیلم را در جایگاه بالایی قرارداد و تمام این منتقدان با امتیاز بالای 7.9 که این فیلم بدست اورده است. پر مخاطب و پر فروش ترین فیلم سال انتخاب گردید. منتقدان در ایبن فیلم از کارگردان که بهترین کارگردان سال انتخاب شد تحسین و تشویق نمودند. و این فیلم را جزئ 100 فیلم برتر سال انتخاب کردند و از بازیگران، موسیقی متن، جلوه های ویژه، فیلمبداری ویژه و غیره قدردانی به عمل امد.

عوامل و بازیگران فیلم رستگاری در شاوشنک

فیلم سینمایی رستگاری در شاوشنک در سال 1994 در امریکا تولید و اکران گردید. این فیلم یک داستان درام که کارگردان ان فرانک دارابونت و نویسنده این فیلم جذاب استفان کینک، فرانک دارابونت مشترکا هستند. کارگردان در این فیلم بازیگران با استعداد مانند؛ تیم رابینز، مورگان فریمن، باب گونتون و غیره استفاده نمود و این بازیگران نقش های اصلی را برعهده داشتند.

فیلمبرداری و زمان پخش این فیلم

فیلم سینمایی رستگاری در شاوشنک در سال 1994 در امریکا تولید شد و کارگردان سرشناس  تمام صحنه های این فیلم را در ایالات متحده امریکا تصویر برداری نمود. و بازیگران با خلق لحظه های زیبا در فیلم ایفای نقش کردند. . در سال 1994 بعد از اکران نهایی در کشور امریکا و نمایش در سینماهای ان کشور در کشور های دیگر مانند، المان، اتریش، چین، سوئد، اسپانیا، استرالیا، هلند، انگلستان ، کانادا و غیره بصورت اینترنتی انتشار یافت.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا