فیلم و سریال

دانلود فیلم تاپ گان ماوریک (Top Gun: Maverick)

نقد و برررسی فیلم سینمایی تاپ گان ماوریک

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فیلم تاپ گان ماوریک (به زبان انگلیسی Top Gun: Maverick) یکی از نسخه های جذاب و دیدنی فیلم سینمایی تاپ گان می باشد. این فیلم سینمایی یکی از محبوب ترین فیلم های اکشن، جدید و پر طرفدار در سال 2022 می باشد. آقای ژوزف کوشینسکی (Joseph Kosinski) وظیفه کارگردانی این فیلم سینمایی را بر عهده داشت. اگر از طرفداران فیلم های اکشن هستید حتما تا به امروز قسمت هایی از مجموعه فیلم های اکشن تاپ گان را تماشا کرده اید. نسخه ماوریک با حضور هنرپیشگان معروف آمریکایی به یکی از بهترین نسخه های این مجموعه تبدیل شد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود فیلم تاپ گان ماوریک (Top Gun: Maverick)
فیلم تاپ گان ماوریک (Top Gun Maverick)

فیلم تاپ گان ماوریک

همان طور که از مدارک موجود در فضای مجازی نیز قابل مشاهده است فیلم تاپ گان ماوریک (در زبان انگلیسی Top Gun Maverick) یکی از نسخه های جذاب و دیدنی مجموعه فیلم تاپ گان می باشد. این فیلم سینمایی عملکرد درخشانی گیشه از خودش ثبت کرد و نظرات مثبت کارشناسان را به خود جلب کرد. فیلم سینمایی Top Gun یک محصول هیجان انگیز آمریکایی به تهیه کنندگان هنرمند معروف هالیوودی آقای تام کروز (Thomas Cruise) محسوب می شود.

داستان فیلم

با خواندن ادامه این مقاله، بخش هایی از این فیلم سینمایی ساخته ایالات متحده آمرکایی اسپویل می شود. اگر دوست ندارید که خط داستانی فیلم و سریال های روز دنیا را بدانید پیشنهاد می کنیم این بخش را مطالعه نکنید. البته در طول دنیا افرادی نیز هستند که تا خلاصه داستان فیلم مورد نظر خود را نخوانند، آن را تماشا نمی کنند.

این فیلم سینمایی در مورد یک کاپیتان به نام “پیت ماوریک” می باشد. این خلبان بعد از گذشت 30 سال از روی عمد جلوی ارتقای خودش را گرفته است. مافق پیت یک روز او را برای امری به دفترش دعوت می کند. به پیت ماوریک مسئولیت مهمی داده می شود. او وظیفه تربیت دانش جویان تاپ گان را برای انجام یک مأموریت تخصصی بر عهده دارد.

بازیگران فیلم تاپ گان

Top Gun در سال های اخیر بیننده های قابل توجهی را در کشور های اروپایی و ایران به دست آورد. از مهم ترین نقاط قوت این فیلم حضور هنرمندان خاص و پر طرفدار آن می باشد.

  • آقای تام کروز (Thomas Cruise) در این فیلم سینمایی نقش اصلی فیلم را یعنی کاپیتان پیت ماوریک در کنار هنرمندان دیگر ایفا می کند.
  • مایلز تِلِر نقش ستوان فیلم تاپ گان را قبول کرد. او در این فیلم یکی از خلبانان هواپیمای f18 را بازی کرد.
  • خانم جنیفر کانلی (Jennifer Lynn Connelly) یکی دیگر از بازیگران مهم این فیلم می باشد.

جان هم، گلن پاول، لوییس پلمن، وال کیلمر و… شماری از بازیگران این فیلم سینمایی آمریکایی به حساب می آیند.

دانلود فیلم تاپ گان

تیم بت کلونی (bet colony) برای راحتی مخاطبان همیشگی خود لینک دانلود مستقیم فیلم و سریال ها را در سایت قرار می دهد. برای دانلود فیلم و سریال از طریق راه های ارتباطی نیز می توانید استفاده نمایید.

دانلود فیلم تاپ گان ماوریک

لینک دانلود به زودی پس از آماده سازی لینک قرار می گیرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا