فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال تونس در جام جهانی قطر

درخشش تونس در جام جهانی قطر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال تونس پس از حضور در جام جهانی 2018 روسیه باری دیگر به عنوان یکی از تیم های حاضر در این تورنومنت حساس و دیدنی شانس هنرنمایی را پیدا کرد. تونس که تجربه چندانی در رقابت های معتبر ندارد با حضور در جام جهانی تمامی معادلات را بهم زد و عملکرد قابل توجهی داشت. تونسی ها در جام جهانی 2018 روسیه نیز عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند.

در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا مسیر صعود تیم ملی تونس به جام جهانی 2022 قطر بیش تر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

تیم ملی فوتبال تونس

تونس در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال تونس یکی دیگر از تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر می باشد. تونس از نمایندگان قاره آفریقا در جام جهانی 2022 قطر محسوب می شد. با وجود تجربه کمی که تونسی ها در رقابت های معتبر دارند به نظر می رسید در این دوره جام جهانی هم عملکرد نا امید کننده ای از خودشان نشان بدهند. اما این تورنومنت را با 4 امتیاز به پایان رساند.

گروه تونس در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال تونس با قید قرعه در گروه D جام جهانی قطر قرار گرفت. تونس در این گروه با تیم های بزرگی هم چون فرانسه، استرالیا و دانمارک به رقابت پرداخت.

عملکرد تونس در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال تونس در نخستین بازی خود در جام جهانی جهانی موفق شد در مقابل دانمارک مساوی کند. تونس در بازی دوم خودش در مقابل تیم ملی استرالیا با نتیجه 1 بر 0 شکست خورد. تونس که هنوز به صعود از مرحله گروهی امید داشت در بازی سوم خود توانست تیم ملی فرانسه را با 1 گل شکست دهد. با وجود عملکرد خوبی که در این تورنومنت داشتند با 4 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند و از صعود به مرحله بعد بازماندند.

بازیکنان تونس در جام جهانی قطر

تیم ملی تونس با 4 دروازه بان راهی جام جهانی شد. این اتفاق عدم اطمینان جلال قادری به دروازه بان های خودش را نشان می داد. در ادامه این مطلب لیست نهایی تیم ملی تونس را برای حضور در جام جهانی قطر می خوانید.

ایمن مثلوثی، ایمن دحمان، بشیر بن سعید، معز حسن، بلال عیفه، منتصر طالبی، یاسین مریاح، نادر غندری، دیلان برون، علی معلول، محمد دراگر، وجدی کشریده، علی عبدی، مجبری، فرجانی ساسی، عیسی عیدونی، محمد علی بن رمضان، الیاس صخیری، غیلان شعلالی، انیس بن سلمان، یوسف مساکنی، عصام جبالی، وهبی خزری، یاسین خنیسی، سیف الدین جزیری و نعیم سلیتی بازیکنان مورد نظر آقای حلال قادری برای حضور در جام جهانی 2022 قطر بودند.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا