فوتبال

عملکرد اروگوئه در جام جهانی قطر

عملکرد ضعیف اروگوئه در قطر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

یکی از جنجالی ترین تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر اروگوئه بود. اروگوئه با قضاوت عجیب داور ایرانی علی رضا فغانی از صعود به مرحله بعد بازماند و نتوانست به مرحله بعد صعود کند. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیان حذف اروگوئه از جام جهانی 2022 قطر بیشتر با خبر شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد اروگوئه در جام جهانی قطر

سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه

دیگو آلونسو سرمربیگری تیم ملی اروگوئه را در جام جهانی 2022 قطر بر عهده داشت. با این وجود عملکرد جالبی نداشت و در همان مرحله اول حذف شدند. این اتفاق حواشی و شایعات زیادی را در مورد او ایجاد کرد. بعد از پیروزی 2 بر صفر اروگوئه در مقابل تیم ملی فوتبال غنا که با وجود آن نماینده آمریکای جنوبی از صعود از گروه H بازماند، به صورت رسمی اعلام کرد که همکاری اش با فدراسیون فوتبال این کشور به پایان رسیده است.

گروه اروگوئه در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال اروگوئه در جام جهانی قطر به عنوان یکی از تیم های حاضر در گروه H باید با کره جنوبی، پرتغال و غنا به رقابت بپردازند. آن ها در این رقابت ها عملکرد چندان جالبی نداشتند و با وجود این که گروه سختی نبود از صعود بازماندند.

داوری فغانی در جام جهانی

نکته جالب این دوره جام جهانی عملکرد عجیب تیم داوری ایران در آن بود. علی رضا فغانی که یکی از بهترین داوران دوره های اخیر جام جهانی بود در این دوره بسیار ضعیف ظاهر شد. او با قضاوتی عجیب نقش قابل توجهی در حذف تیم ملی فوتبال اروگوئه از جام جهانی 2022 قطر داشت.

افتخارات تیم ملی اروگوئه

  • قهرمانی جام جهانی
  • قهرمانی در جام ملت های آمریکای جنوبی
  • دو قهرمانی در المپیک
  • نایب قهرمانی در جام ملت های آمریکایی جنوبی و…

بازیکنان اروگوئه در جام جهانی قطر

فرناندو موسلرا، سرخیو روچیت، سباستین سوسا،رونالد آرائوخو، سباستین کواتس، مارتین کاسرس، خوسه ماریا خیمنس، دیه گو گودین، ماتیاس اولیورا، خوسه لوئیس رودریگس، گیلرمو وارلا، ماتیاس وینیا، رودریگو بنتانکور، جورجین د آراسکائتا، نیکولاس دلاکروز، لوکاس توریرا، مانوئل اوگارته، فدریکو والورده، ماتیاس وسینو، فاکوندا پیستری، ادینسون کاوانی، ماکسیمیلیانو گومس، داورین نونیس، لوئیس سوارس، فاوکوندا تورس و آگوستین کانوبیو بازیکنان تیم ملی فوتبال این کشور در جام جهانی 2022 قطر بودند.

با توجه به سن و سال لوئیس سوارس به نظر می رسد این آخرین تجربه حضور او در رقابت های جذاب و دیدنی جام جهانی خواهد بود.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا