فوتبال

عملکرد آمریکا در جام جهانی قطر

پیروزی آمریکا در مقابل ایران

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال آمریکا در رقابتی حساس و دیدنی در مقابل تیم ملی ایران با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی رسید و به عنوان دومین تیم صعود کننده از گروه خود راهی مرحله بعد شد. تک گل این بازی را کریستین پولیسیچ به ثمر رساند و سبب صعود آمریکا به مرحله یک هشتم نهایی شد. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات صعود تیم ملی فوتبال آمریکا و حواشی ایجاد شده در مورد آن بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد آمریکا در جام جهانی قطر

سرمربی تیم ملی آمریکا

آقای گرگ برهالتر وظیفه سرمربیگری تیم ملی فوتبال آمریکا را در رقابت جام جهانی فوتبال 2022 قطر بر عهده داشت. او در این رقابت های دست به کار بزرگی زد و به عنوان یکی از تیم ها به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. گرگ برهالتر بعد از شکست 3 بر 1 تیم ملی آمریکا مقابل هلند بیان کرد: ما به تمام جهان یاد دادیم که همه ما می دانیم چگونه فوتبال بازی کنیم. به مردم ثابت کردیم که ما پیشرفت کرده ایم، اما در این مسابقه به هدف مان نرسیدیم. ما نا امید نمیشیم و برای دوره بعد با قدرت بیش تر تمرین می کنیم.

گروه آمریکا در جام جهانی قطر

آمریکایی ها در جام جهانی 2022 قطر با تیم های انگلیس، ولز و ایران هم گروه بود. تیم ملی آمریکا برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی باید با این سه تیم رقابت می کرد. سرانجام تیم ملی فوتبال آمریکا به عنوان تیم دوم از گروه B جام صعود کرد.

کریستین پولیسیچ

همان طور که بسیاری از شما می دانید کریستین پولیسیچ یکی از ستارگان بزرگ تیم فوتبال آمریکا در رقابت های جذاب و دیدنی جام جهانی فوتبال 2022 قطر به شمار می رود. او در بازی حساس مقابل تیم ملی ایران تک گل بازی را به ثمر رساند و باعث برد تیمش شد. پولیسیچ در بازی مقابل ایران دچار مصدومیت هم شد که زیاد جدی نبود و به بازی برگشت.

بازیکنان آمریکا در جام جهانی قطر

اتان هوروات، شان جانسون، مت ترنر، کامرون کارتر ویکرز، سرجینو دست، آرون لانگ، شق مور، تیم ریم، آنتونی رابینسون، جو اسکالی، دی آندر یدلین، واکر زیمرمن، برندن آرونسون، تایلر آدامز، کلین آکوستا، لوکا د لا توره، وستون مک کنی، یونس موسه، کریستین رولدان، خسوس فریرا، جردن موریس، کریستین پولیسیچ، گیو رینا، جاش سارجنت، تیم وه و حاجی رایت بازیکنان مورد نظر گرگ برهالتر برای حضور در جام جهانی 2022 قطر بودند.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا