حاشیه

ویس سویل به ساشا سبحانی

درگیری محسن و سویل با ساشا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ویس سویل به ساشا سبحانی این روز ها سر و صدای زیادی در فضای مجازی تولید کرده است. همان طور که می دانید ساشا سبحانی یکی از مشهور ترین سلبریتی های ایرانی است که هر خبری راجب او در فضای مجازی حاشیه ایجاد می کند. سویل هم همسر سابق محسن افشانی است که در کنار همسرش حاشیه تولید می کردند. فعالیت های محسن افشانی و سویل و ساشا سبحانی باعث شد که این افراد بتوانند خیلی زود به شهرت و محبوبیت برسند. اگر دوست دارید از حواشی بین این سه نفر مطلع شوید، تا انتهای این مطلب همراه مجله ی بت کلونی بمانید.

ویس سویل به ساشا سبحانی
ویس سویل به ساشا سبحانی

سویل کیست؟

سویل تیانی خیابانی یکی از افراد مشهور در فضای مجازی ایران است که به واسطه ی ازدواج با محسن افشانی به شهرت و محبوبیت رسید. خانم سویل در تاریخ اسفند ماه سال هزار و سی صد و شصت و نه (1369) در شهر تبریز به دنیا آمد. سویل در زمینه های مختلف طراحی لباس فعالیت می کرد و در سال هزار و سی صد و نود و شش با محسن افشانی آشنا شد.

همان طور که می دانید محسن افشانی بازیگر حاشیه ساز ایرانی است که در فیلم ها و سریال های زیادی در داخل ایران بازی کرد. محسن در مدت حضورش در ایران همیشه حاشیه سازی می کرد تا این که در سال هزار و سی صد و نود و شش با سویل ازدواج کرد. محسن و سویل در دوران ازدواج شان عکس ها و ویدیو های بی شماری از هم دیگر منتشر می کردند. تمامی این عکس ها و ویدیو ها جنجالی بود و باعث شد که فالوورهای زیادی این دو جوان را فالو کنند.

درگیری محسن و سویل با ساشا

همان طور که پیش تر بیان کردیم، محسن و سویل همیشه جزو زوج های حاشیه ساز ایرانی هستند. همین مساله باعث می شود که در کاری دخالت کنند و در زمینه های مختلف نظر بدهند. مدت ها پیش محسن و سویل مطالبی را در اینستاگرام بر علیه ساشا مطرح کردند. همین مساله باعث شد که ساشا حرصی بشود و علیه آن ها شروع به فعالیت کند.

ماجرای ویس سویل به ساشا سبحانی

همان طور که می دانید ساشا از دست محسن و سویل حرصی شد. به همین دلیل مطلبی را منتشر کرد و به محسن افشانی گفت که دست از این کار ها بردارد. ساشا به محسن گفت که اگر دست از این کار ها و انتشار مطالب غلط درباره ی من دست بر نداری، من هم ویس های سویل را پخش می کنم. ساشا مدعی شد که سویل قبل از ازدواج با محسن، دوست دختر او بوده و به خانه ی ساشا رفت و آمد می کرده است.

مطلب دیگری که ساشا درباره ی محسن منتشر کرد آن بود که محسن در داخل ایران از دختری کلاه برداری کرده بود. محسن به خاطر این کار به مدتی حبس محکوم شده بود اما پس از مدتی با وثیقه آزاد شد. آقای ساشا سبحانی عکس حکم محسن را منتشر کرد و همه ی مردم با چشم این حکم قضایی را دیدند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا