فیلترشکن رایگان

فیلترشکن 1.1.1.1

معرفی وی پی ان رایگان 1.1.1.1 + WARP: Safer Internet

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فیلترشکن1.1.1.1 WARP: Safer Internet را در این مقاله  میخواهیم  را به شما معرفی کنیم. با مجله بت کلونی همراه باشید.

What is Cloudflare WARP VPN? How does it make your surfing safe?

فیلترشکن 1.1.1.1

بعد از اتفاقاتی که در کشور ایران افتاد و اکثر فیلتر شکن ها فیلتر شدند . یکی از وی پی ان های که خیلی سر زبون ها افتاده بود «1.1.1.1 + WARP: Safer Internet » بود.

البته این وی پی ان از قبل در ایران بسیار در میان گیمر ها محبوب بود به دلیل پینگ بسیار خوبی که این وی پی ان میداد، ولی بعدا دیگر اکثر مردم از آن استفاده می کردند.

دلیل آن هم خیلی روشن بود این وی پی ان از نسل جدیدی برای دور زدن سایت ها و برنامه ها  استفاده می کرد و این نسل هم راهی برای جلوگیری ازش نبود و یکی دیگر از دلایل استفاده از این برنامه  سرعت بسیار بالای این وی پی ان بود. برای اطلاعات بیشتر از این وی پی ان همراه باشید.

امنیت

طبق تحقیقاتی که انجام شده نشان می دهد که این وی پی ان از امنیت خیلی بالای برخوردار است و این یکی از دلایلی است که این وی پی آن از مدت خیلی در گوگل پلی در میان کاربران از محبوبیت بالای برخوردار است. این وی پی ان باعث می شود از سایت هایی که ممکن است از شما جاسوسی کند جلوگیری می کند.

سرعت

این برنامه سرعت بسیار بالایی دارد و باعث می شود گوشی همراه شما بسیار راحت به این وی پی ان متصل شود. ترافیک در وی پی ان بسیار پایین است. یکی دیگر از قابلیت های این وی پی ان این است که جلوی ردیابی از گوشی همراه و مشخصات فرد را می گیرد و دیگر کسی نمی تواند شما را ردیابی کند این برنامه  نیز به غیر از این قابلیت جلو هک یا فیشینگ شدن شما را می گیرد و امنیت شما را در دنیای بزرگ اینترنت تامین می کند.

دانلود وی پی ان

شما بسیار راحت می توانید این وی پی ان را دانلود کنید و از آن استفاده کنید یکی از جاهایی که می توانید دانلود کنید گوگل پلی است که بسیار امن است. یکی دیگر از جاهایی که شما می توانید دانلود کنید سایت ها است و اصلی ترین جا سایت خود وی پی ان هست. شما در سایت اگر خواهید می توانید برنامه را خریداری کنید و در صورت خریداری قابلیت های به خصوصی به برناهه شما اضافه می شود ولی اجباری در خرید اشتراک وجود ندارد و شما می توانید به صورت رایگان از این وی پی ان استفاده کنید.

Cloudflare's Warp VPN is now available to all: a first look - gHacks Tech News

قابلیت های فیلترشکن 1.1.1.1 WARP: Safer Internet

  1. سرعت بالا
  2. قوی بودن
  3. امنیت بسیار بالا
  4. استفاده از دی ان اس به صورت دلخواه
  5. حجم کم برنامه
  6. رایگان بودن

برای دانلود فیلتر شکن های به روز کلیک کنید 

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

Famosh

با مطالب متفاوت در خدمت شما هستم امیدوارم رضایت داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا