حاشیه

دایرکت جورجینا به زن مسی چیست؟

حواشی آنتونلا و جورجینیا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دایرکت جورجینا به زن مسی چیست؟ این سوال حتما تا حالا برای شما هم پیش آمده است. خانم جورجینا رودریگز همسر رونالدو (بازیکن پرتغالی که اکنون در تیم النصر عربستان بازی می کند) است. در پی مراسمی لیونل مسی به عنوان بهترین ورزشکار در سال دو هزار و بیست و دو شناخته شد. در این جشن فیلم ها و عکس های زیادی از بازیکنان فوتبال و خانواده های آن ها منتشر شد. آنتونلا همسر آقای مسی پس از این که مراسم تقدیر تمام شد. تصاویری را که مختص مراسم تقدیر از همسرش بود را در پست اینستاگرامی خود منتشر کرد. برای آشنایی با حواشی همسر مسی و رونالدو با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دایرکت جورجینا به زن مسی چیست؟
دایرکت جورجینا به زن مسی چیست؟

پیش بینی آنلاین فوتبال

اینستاگرام آنتونلا همسر مسی

خانم آنتونلا همسر بازیکن خوشنام خوش رو هم در صفحه اینستاگرام خود فعالیت دارد و فالوورهای زیادی او را دنبال می کنند. آنتونلا تصاویر تقدیر شدن همسرش مسی را به اشتراک گذاشت و فالوورهای زیادی این پست جهانی را لایک کردند. برخی از هواداران خانم آنتولا برایش کامنت های تبریک زیادی نوشتند. در پی کامنت های متعدی که نوشته بودند، کامنت خانم جورجینا رودریگز نامزد رونالدو که به خانم آنتونلا همسر آقای مسی نوشته بود که خیلی خوشگلی برایش خیلی جالب و شیرین بوده است.

واکنش رونالدو به زن مسی

رونالدو در پی کامنت همسر خود برای آنتونلا نوشت که من وآ قای مسی هر دو در فوتبال بازی می کنیم. در خارج از زمین هم هیچ دشمنی با هم نداریم. بنابراین این کامنت همسرم خیلی دوستانه بوده است و خوشحال هستم که همسر هایمان نیز با هم دوست هستند. رابطه ای که بین همسر رونالدو و مسی برقرار شد، توانست طرفدار های هر دو را خوشحال کند و آن ها را به هم نزدیک تر کند. برای اطلاع از فعالیت های جورجینیا رودریگز در اینستاگرام با ما همراه باشید.

اینستاگرام جورجینیا رودریگز

همان طور که می دانید جورجینیا رودریگز یکی از محبوب ترین مدلینگ های جهان است. جورجینیا بخش عمده ی محبوبیت خودش را به واسطه ی رابطه با رونالدو به دست آورد. همان طور که می دانید رونالدو طرفدار های زیادی دارد و همین مساله باعث می شود که نامزد او هم به طرفداران میلیونی دست یابد. جورجینیا در اینستاگرام هم فعالیت می کند و عکس هایی از خود و خانواده اش منتشر می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا