رپ فارسیموزیک

برسی بازی بارسلونا و رئال وایادولید ( آنالیز، ترکیب و …)

آنالیز بازی امشب بارسلونا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بارسلونا قهرمان امسال لالیگا در آخرین بازی های خود باید به مصاف رئال وایادولید برود. بارسا

برسی بازی های بارسلونا امسال

بارسلونا با 85 امتیاز در رده اول لالیگا امسال اسپانیا است و قهرمانی خود را چند هفته زود تز از پایان قطعی کرد. در آن طرف و تیم های دیگر این لیگ، اتلتیکو مادرید و رئال مادرید بر سر نائب قهرمانی میجنگند. هم اکنون و بعد از باخت 1 بر 0 رئال مادرید، اتلتیکو مادرید با 73 امتیاز از رئال مادرید 71 امتیازه جلو افتاد. بارسا

بارسای امسال ژاوی به دلیل حذف زود هنگام از جمپیونز لیگ و همینطور لیگ اروپا، تمام تمرکز خود را بر لالیگا گذاشت و اختلاف خود را از همان ابتدا با دیگر تیم ها زیاد کرد.

آنالیز بازی امشب بارسلونا و رئال وایادولید

رئال وایادولید هم اکنون با 35 امتیاز در جایگاه سقوط به لیگ پایین تر و رده 18 ام جدول لالیگا امسال قرار دارد. آن ها باید تمام تلاش خود را برای بالا آمدن و فرار کردن از این جایگاه انجام بدهند.
اما در آن طرف میدان، بارسلونا احتمال میرود با ترکیب و بازیکنان جدیدی به میدان برود. آن ها هدف خود را چمپیونز لیگ سال بعد قرار دادند و برای خرید های خود در تابستان در حال برنامه ریزی هستند.

خرید های بارسلونا در تابستان

همواره شایعه های بسیاری در مورد نقل و انتقالات تیم های اروپایی در تابستان منتشر میشود. بعد از رفتن بوسکتس بارسا محبور به خرید یک کافبک دفاعی است. اسمی که این روز ها خیلی به گوش میرسد، جاشوا کیمیچ هافبک تیم بایرن مونیخ است. همچنین بارسا به بازگشت لیونل مسی هموار فکر میکند اما مشکلات زیادی از جمله تراز مالی در مقابل آن ها قرار دارد. همینطور بعد از عملکرد نیمار و مصدومیت های پیاپی او در پاریس سنت ژرمن او هم به فکر برگشت به بارسلونا به همراه مسی است، اما این انتفال با شرایط کنونی باشگاه بارسلونا و همچنین قیمت بالای نیمار بسیار بعید به نظر میرسید.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا