فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال برزیل در جام جهانی قطر

حذف رقاص ها در برابر کرواسی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال برزیل که با ادعای بسیار زیاد در مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر عمکرد خوبی نداشت و در مقابل تیم ملی کرواسی حذف شد. نکته جالب توجه در مورد برزیلی ها این بود که آن ها حواشی و شایعات زیادی را در این رقابت ها آفریدند. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات عملکرد برزیلی ها در جام جهانی فوتبال قطر بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال برزیل در جام جهانی قطر

گروه برزیل در جام جهانی قطر

تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022 قطر یکی از مدعیان اصلی به شمار می رفت. رقاص ها در گروه G جام جهانی قطر با تیم های صربستان، سوئیس و کارون هم گروه بودند. برزیل در مرحله گروهی عملکرد نسبتا خوبی داشت و راهی مرحله بعد شد. تیته که سرمربیگری برزیل را در این رقابت ها بر عهده داشت نتوانست به خوبی این تیم را هدایت کند.

برزیل و کره جنوبی

تیم ملی فوتبال برزیل در مرحله یک هشتم نهایی با درخشش در مقابل تیم ملی کره جنوبی به مرحله بعد صعود کرد. برزیلی ها با نتیجه ۱-۴ کره جنوبی را شکست دادند. برزیلی ها بعد از به ثمر رساندن هر گل رقصیدند و این به عقیده بسیاری از کارشناسان کار خوبی نبود.

بازیکنان برزیل در جام جهانی قطر

آلیسون بکر، ادرسون، وورتون، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، الکس ساندرو، ادر میلیتائو، دانیلو، الکس تلس، گلیسون برمر، دنی آلوز، کاسمیرو، لوکاس پاکتا، فرد، فابینیو، برونو گیمارش، اورتون ریبیرو، نیمار جونیور، وینیسیوس جونیور، ریچارلیسون، گابریل ژسوس، آنتونی، رافینیا، گابریل مارتینلی، پدرو و رودریگو بازیکنان مورد نظر تیته برای حضور در جام جهانی 2022 قطر بودند.

دنی آلوز در جام جهانی قطر

دنی آلوز ۳۹ ساله هم به عنوان یکی از بازیکنان در لیست تیم برای حضور در جام جهانی حضور داشت. اما فرصت خاصی برای بازی پیدا نکرد و در تمامی بازی ها نیمکت نشین بود. به نظر می رسد این آخرین تجربه حضور دنی آلوز در جام جهانی خواهد بود.

شادی گل ریچارلیسون

یکی از اتفاقات عجیب جام جهانی 2022 قطر شادی گل عجیب و جنجالی ریچارلیسون بود. او بارها و بارها بعد از گلزنی آن را انجام داد و باعث عصبانی شدن کارشناسان از دست او شد. در یکی از بازی ها او سرمربی برزیل را وادار کرد تا با او شادی گل عجیب که به رقص مرغی معروف است را انجام دهد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا