بیوگرافی

بیوگرافی دریک drake

توضیحات کاملی درباره زندگی دریک

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دریک( drake ) کیست ؟

دریک یکی از رپر های بزرگ دنیا است او که در سال ۲۴ اکتبر ۱۹۹۲ به دنیا امده است. نام اصلی او اوبری دریک گراهام مقلب به دریک است . او که اهل کانادا است و در همان کشور نیز به دنیا امده است انها اهل شهر انتاریو کانادا بودند . دریک جر ۵ نفر ثروتمند دنیا در زمینه هیپ هایپ است . دریک ۱۸۲ سانتی متر قد دارد و ۸۹ کیلوگرم وزن دارد .

دریک( drake ) کیست ؟

بیوگرافی دریک ( drake ) رپر آمریکایی

او در یکی از کالج های متعبر دنیا فارغ التحصیل است او در ۱۵ سالگی خود به سمت بازیگری رفت و بعد در ۲۰ سالگی وارد موسیقی شد و زمانی که دید در این حرفه موفق است به صورت حرفه ای به کار خود ادامه داد.

بیوگرافی دریک ( drake ) رپر آمریکایی

شروع به کار دریک ( drake )

دریک در سال ۲۰۰۱ بود او در ان سال فقط ۱۵ سال سن داشت که در یکی از سریال های کانادایی بازی کرد استعداد او در بازیگری توسط پدر یکی از دوستای خود کشف شد دریک در این سریال نزدیک ۱۰۰ قسمت بازی کرده است و این مجموعه سریالی از بین سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۸ در تلویزیون حضور داشت است او در این سریال نقش یک بسکتبالیست را ایفا میکرد و نقش اصلی این سریال بود . بازی در این سریال برای دریک تنها منبع کسب درامد او بود تا از این فقر شدید در بیاید .

شروع به کار دریک ( drake )

اولین آهنگ دریک ( drake )

دریک در سال ۲۰۰۶ در حالی که ۲۰ سال سن داشت با الگو گرفتن از خواننده های ان زمان اولین میکس تیپ خود را منتشر کرد و فهمید به این کار علاقه دارد این میکس دریک ۶۰۰۰ نسخه فروخت و دریک برای اینکار ۳۰۴ دلار دریافت کرد.

یک سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۷ دریک دومین میکس خود را با کمیک یکی دیگر از خواننده ها منتشر کرد و این قضیه باعث به شهرت رسیدن دریک شود .

اولین آهنگ دریک ( drake )

معروفیت دریک ( drake )

دریک در زمانی که فقط ۲۳ سال سن داشت و در سال ۲۰۰۹ با کمپانی مپسیقی « Young Money Entertainment» همکاری کند و پس از ان قراردادی را امضا کند .

جوایز دریک ( drake )

سومین اهنگ میکس تیپ دریک به نام « So Far Gone» موفق به کسب جایزه در سال ۲۰۱۰ در جشنواره Juno شد .

اولین آلبوم دریک

اولین البوم دریک که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد به نام « Thank Me Later» موفق شد جز البوم های پرفروش ان سال قرار گیرد و همین موفقیت باعث این قضیه شد که به اولین البوم پرفروش یک رپر تبدیل شود .

اولین آلبوم دریک

دومین آلبوم دریک

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۱ بود که دریک دومین البوم خود را منتشر کرد این البوم که « Take Care» نام داشت باعث جلب شدن نظر منتقدان به این البوم شد و نظر انها و مردم کاملا خوب در حدی که بعضی از سایت ها این البوم را جز شاهکارتربن و بهترین البوم ها قبول داشتند .

دومین آلبوم دریک

در سال ۲۰۱۴ بود که دریک به همراه یکی از خواننده های اهل کشور اسپانیا یک اهنگ اسپانیایی منتشر کرد
که این اهنگ با استقبال بی نطیری از طرف مردم روبه رو شد او بعد از دو سال پس از انتشار این البوم
البوم دیگری را منتشر کرد که این البوم با ۸۸۲ میلیون استریم به پرطرفدارترین البوم اسپاتیفای تبدیل شد .

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

Famosh

با مطالب متفاوت در خدمت شما هستم امیدوارم رضایت داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا