بیوگرافی

بیوگرافی عباس عاقلی؛ بدنساز ایرانی

همسر عباس عاقلی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

عباس عاقلی یکی از بدنسازهای خوب ایرانی می باشد. عباس در سال 1369 فعالیت خود را در بدنسازی آغاز نمود و فرد موفقی شد. او در بدنسازی محبوبیت خاصی کسب نموده است و در حال حاضر یکی از مربیان نام آشنا می باشد. عاقلی در سال 1348 در تهران چشم به جهان گشود و مدرک خود را در مقطع فوق دیپلم مدیریت دریافت نمود. عباس عاقلی از سال 1378 به عنوان مربی شروع به فعالیت کرد و در مربیگری فرد موفقی ظاهر شد. او در زمان اوج خود در سال 1377 در وزن 65 گیلوکرم مسابقه داد و پیروز میدان شد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از بت کلونی با زندگی شخصی و حواشی عباس بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی عباس عاقلی
بیوگرافی عباس عاقلی

اینستاگرام عباس عاقلی

همانطور که می دانید عباس عاقلی یکی از بدن سازان مشهور و محبوب می باشد. عباس به خاطر اینکه با طرفداران خود در ارتباط باشد در سال 2004 یک صفحه شخصی برای خود راه اندازی کرد تا با مخاطبان خود در ارتباط باشد. او در حال حاضر طرفداران زیادی در اینستاگرام دارد و فالورهای او مرتب پست های او را بازدید می کنند و از او به خاطر این پست ها تشکر می کنند.

جوایز عباس عاقلی

عباس عاقلی همانطور که آگاه هستید یکی از بدنسازان محبوب کشور ایران می باشد. او در زمانی که به صورت حرفه ای در مسابقات شرکت می کرد توانست افتخارات زیادی کسب کند. او در کارنامه خود در سال 2008 در کشور بحرین توانست در وزن 85 گیلوکرم ششم جهان شود. در سال 2009 در وزن 80 گیلوکرم در کشور تایلند موفق شد به مقام سومی دست یابد. او در سال 2010 در وزن 85 گیلوکرم توانست به قهرمانی آسیا برسد و در سال 2011 در کشور مالزی توانست قهرمان جهان شود . عاقلی در سال 2013 در مسابقات پیشکسوتان آمریکا موفق شد به مقام قهرمانی برسد و افتخار بزرگی برای ایران کسب کند.

عکس های عباس عاقلی

همانطور که آگاه هستید این بدنساز مشهور در مسابقات زیادی افتخار افرینی کرده است. اما اگر شما بخواهید عکس های عاقلی را ببینید باید در صفحه مجازی جستجو کنید تا عکس های او را در اینستاگرامش مشاهده کنید. او از تمام قهرمانی های خود عکس تهیه و در اینستاگرامش منتشر نموده است. تا طرفداران این بدنساز معروف بتوانند به راحتی به انها دسترسی پیدا کنند.

همسر عباس عاقلی

عباس عاقلی چند سالی است که ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج 3 فرزند می باشد. او در کنار همسرش زندگی راحتی دارد و در کنار او و فرزندانش احساس آرامش می کند. عباس برای تمرین خود و کسانی که می خواهند به طور حرفه ای بدنسازی را یاد بگیرند یک باشگاه مجهز راه اندازی نموده است. بعد از تاسیس باشگاه بدنسازی عاقلی افراد زیادی به او جذب شدند و کار را با او شروع کردند و باشگاه او خیلی مجهز می باشد. علاقه مندان باید این را بدانند که این بدنساز معروف هیچ حاشیه ای ندارد چون او از حاشیه سازی و حرف بی مورد بیزار است.

محل زندگی عباس عاقلی

در مورد عباس عاقلی می کفتند که او برای زندگی به خارج از کشور مهاجرت کرده است. اما باید بدانید این حرف شایعه ای بیش نیست و او در حال حاضر در تهران با همسر و فرزندانش زندگی می کند. او با تاسیس باشگاهی به نام خود افراد زیادی را در تهران آموزش می دهد و همه از عملکرد او راضی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا