بیوگرافی

بیوگرافی بهروز تابانی؛ ورزشکار پروش اندام

جوایز و افتخارات بهروز تابانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی بهروز تابانی را در ادامه این مطلب می خوانید. بهروز تابانی یکی دیگر از بدنساز های حرفه ای در ایران است که در همین راستا به معروفیت و شهرت زیادی رسید. بهروز در طول دوران ورزش و بدن ساری در مسابقات پرورش اندام در سراسر جهان شرکت کرد. عنوان اصلی قهرمان جهان بدنسازی مردان در سال دو هزار و شانزده را برای خود به ثبت رساند. آقای تابانی از دوران جوانی علاقمند به تمرین های بدن سازی شد و چه خوش که در این حرفه درخشید. در ادامه مطلب مجله بت کلونی شما کاربران با زندگی نامه و بیوگرافی بهروز تابانی بیشتر آشنا می شوید.

بیوگرافی بهروز تابانی؛ ورزشکار پروش اندام
بیوگرافی بهروز تابانی؛ ورزشکار پروش اندام

بیوگرافی بهروز تابانی

بهروز تابانی متولد چهاردهم دی هزار و سیصد و هفتاد و دو در سراب استان آذربایجان شرقی می باشد. آقای تابانی بدنساز و مربی پرورش اندام نیز است. بهروز فارغ التحصیل تربیت بدنی است که به صورت حرفه ای ورزش را از سال هزار و سیصد و شصت پنج شروع کرد و جوایز زیادی را در مسابقات از آن خود نمود. پدر و برادران بهروز بدنساز نیز هستند.

جوایز و افتخارات بهروز تابانی

آقای تابانی در طول فعالیت ورزشی خود توانست که به جوایز زیادی دسترسی پیدا کند. بهروز در هفتادمین دوره های رقابت های جهانی به میزبانی کشور اسپانیا توانست در وزن صد کیلو گرم بر سکوی قهرمانی بنشیند و مدال طلا را در مسابقات دریافت کند. آقای تابانی تاکنون صد مدال استانی را به دست آورد و مدال های قهرمانی متعددی را در کشور به نام خود ثبت کرد. در کارنامه ورزشی آقای تابانی چندین مدال اول و دوم و سوم جهانی نیز به ثبت رسید. آخرین مدال بهروز در مسابقات مکزیک نفر سوم و مدال برنز را برای خود به دست آورد. آقای تابانی در سال دو هزار و بیست و دو توانست به مدال طلا برسد و تلاش بدون وقفه بهروز این است که بتواند حضور مستر المپیا را به واقعیت تبدیل کند.

زندگی شخصی بهروز تابانی

بهروز تابانی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. به محض دریافت خبر یا فیلمی از مراسم ازدواج آقای تابانی در همین مطلب مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

حواشی های بهروز تابانی

حاشیه در پیرامون افراد مشهور همیشه در اینستاگرام بسیار زیاد است که باعث مشهوریت این افراد می شود. حواشی بهروز در اینستاگرام بیشتر در مورد فعالیت های ورزشی وی است.

بهروز تابانی در اینستاگرام

آقای تابانی نیز در اینستاگرام خود صفحه شخصی دارد. صفحه شخصی بهروز پل ارتباطی قوی بین او با طرف دارنش است. بهروز در اینستاگرام خود عکس ها و پست های را به اشتراک می گذارد. فالوورهای زیادی او را در اینستاگرام دنبال می کنند. فیلم های مسابقات آقای تابانی با بازخوردهای زیادی روبه رو می شود. بهروز از بسیاری از دوستانش کامنت های نیز دریافت می کند.  آقای تابانی در یوتیوب نیز بعضی از ویدئو های خود را بارگذاری می کند و هوادارن زیادی را در یوتیوب نیز دارد. افتخارات بهروز در اینستاگرام بازتاب های زیادی را به همراه داشت مخاطبان آقای تابانی را یک قهرمان در پرورش اندام می دانند. شما نیز می توانید پیج اینستاگرام بهروز را فالو کنید و از نزدیک شاهد عکس ها و پست های این بدنساز حرفه ای باشید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا