بیوگرافی

بیوگرافی مجید جامه بزرگ

علت محرومیت مجید جامه بزرگ

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی مجید جامه بزرگ را در ادامه این مطلب می خوانید. مجید جامه بزرگ اهل شهر همدان می باشد و در سال 1361 متولد گردید. مجید علاوه بر اندام عالی دارای عضلات فوق العاده ای می باشد. او در وزن 95 گیلو کرم رقابت می کند و در کار خود همیشه پیروز و موفق می باشد. او با وزن 95 گیلوکرم و قد 175 سانتی متر در مسابقات شرکت می کند. جامه بزرگ در نوجوانی علاقه خاصی به ورزش های رزمی از خود نشان می دهد و بعد از مدت زمانی که به این ورزش ادامه می دهد عناوین خوبی از مسابقات کسب می کند. با مجله بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی مجید جامه بزرگ
بیوگرافی مجید جامه بزرگ

آغاز به کار مجید جامه بزرگ

مجید جامه بزرگ در سال 1379 ورزش بدنسازی را در شهر همدان شروع کرد و در حال حاضر در وزن 95 گیلوکرم رقابت می کند. او در مسابقات آسیایی مغولستان توانست با پشتکار خود به قهرمانی برسد و توانست مقام اورالی آسیا را به دست بیاورد. جامه بزرگ در مسابقات پرورش اندام با سعی و تلاش خود توانست مقام سوم آسیا را بدست بیاورد. در ابتدا مجید با ورزش کاراته شروع کرد و بعد از یک سال به ورزش بوکس روی آورد. جامه بزرک در شهر همدان توانست 6 سال متوالی به قهرمانی برسد و توانست عنوان قهرمانی در شهر اهواز را نیز بدست بیاورد. جامه بزرگ در همان روزها برای تقویت سر شانه های خود به ورزش پروش اندام روی آورد.

باشگاه پرورش اندام مجید جامه بزرگ

اولین باشگاهی که مجید تاسیس نمود باشگاه آرش در همدان می باشد. این باشگاه یکی از بزرگترین باشگاه ها در همدان می باشد، باشگاه آرش از تجهیزات خوبی برخوردار می باشد. افرادی که می خواهند وارد ورزش پرورش اندام شوند باید سختی های ان را تحمل کنند. مدیریت این باشگاه مجهز و مدرن بر عهدر مجید می باشد و افراد زیادی در ان مشغول به تمرین کردن هستند.

علت محرومیت مجید جامه بزرگ

مجید جامه بزرگ در حدود یک سال از مسابقات محروم شد و علت ان درگیری با حسین کلاته می باشد. این دو به علت درگیری در اتوبوس که باعث تخریب اتوبوس و زخمی شدن خودشان انجامید از مسابقات محروم شدند. زمانی که فدراسیون جهانی از درگیری انها اطلاع پیدا نمود برای هر دو ورزشکار محرومیت یک ساله در نظر کرفت.

حواشی درگیری مجید جامه بزرگ

زمانی که تیم پرورش اندام ایران برای مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا عزیمت نمود. در پایان مسابقات زمانی که تیم میخواست به ایران باز گردد در اتوبوس با هم درگیر شدند. مجید حامه بزرگ و حسین کلاته در یک وزن به رقابت پرداختند. انها در حضور دیگر شرکت کنندگان در مسابقات با هم درگیر شدند و به زخمی شدن انها ختم شد. کمیته انضباطی در جلسه ای که برگزار نمود تصمیم کرفت این دو ورزشکار را به مدت یک سال از مسابقات جریمه کند.

مجید جامه بزرگ در اینستاگرام

این ورزشکار محبوب در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و در پست های خود از عکس های مسابقات خود استفاده می کند. او در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد و علاقه مندان به او با لایک کردن پست های او از او تشکر و قدر دانی می کنند. مجید پست های زیادی در اینستاگرام برای طرفدارانش قرار می دهد، و بازید کننده زیادی در اینستاگرام دارد و مورد حمایت اکثر مردم بخصوص همدانی های عزیز قرار دارد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا