بیوگرافی

بیوگرافی هادی چوپان؛ قهرمان بدنساز ایرانی

جوایز هادی چوپان

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هادی چوپان بدن ساز حرفه ای ایران که از سال هزار و سیصد و هفتاد و نه ورزش پرورش اندام را شروع کرد. هادی عضو تیم ملی ایران است که توانست با سعی و کوشش خود قهرمان مستر المپیا در سال دو هزار و بیست و دو شود. آقای چوپان اولین بدنساز ایرانی است که موفق به دریافت ساندو شد و در مسابقات مستر المپیا در سال دو هزارو نوزده و بیست و یک مقام سوم را به دست آورد. هادی چوپان بزرکترین بدنساز تاریخ ایران و آسیا است که افتخارات ریادی را  در این راستا کسب کرده است. با مطلب مجله بت کلونی شما کاربران از بیوگرافی و زندگی شخصی هادی چوپان بیشتر بدانید.

بیوگرافی هادی چوپان
بیوگرافی هادی چوپان

بیوگرافی هادی چوپان

هادی چوپان متولد چهارم مهر هزار و سیصد و شصت و شش در روستای ابنو در استان فارس است. بدنساز حرفه ای  در زمینه پرورش اندام نیز می باشد. مدال های او نشانگر تمامی این حقایق هنرمندی او از ورزش و مبارزه است. هادی در طی دوران فعالیت خود چندین بار عنوان های ملی و بین المللی را کسب کرد. آقای چوپان در خانواده نسبتا پر جمعیت که شش برادر و خواهر داشت زندگی فقیرانه ای را سپری می کرد. هادی فعالیت خود را از سیزده سالگی به تشویق برادر خود آغاز کرد و به راستی که در این راه به موفقیت های خوبی هم رسید. هادی معروف به گرگ ایرانی است که در بیشتر فضاهای مجازی او را گرگ ایرانی خطاب می کنند.

زندگی شخصی هادی چوپان

آقای چوپان سال هاست که ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند می باشد. پسر هادی حافظ و دخترش نادیا می باشد. آقای چوپان هیچ علاقمند نیست که حافظ راه پدر را ادامه دهد. هادی از همسرش بسیار یاد می کند و می گوید اگر همسرش نبود او فلج بود. هادی معتقد است که تا زمانی که بتواند دوست دارد فعالیت خود را ادامه دهد و به دنبال کسب افتخارات بیشتری می باشد.

جوایز هادی چوپان

هادی در طی دوران فعالیت های خود به جوایز زیادی دسترسی پیدا کرد که می توان به گوشه ای از جوایز آقای چوپان اشاره داشت. آقای چوپان شش مدال کشوری که شامل سه طلا، دو نقره و یک برنز است را به نام خود ثبت کند. آقای چوپان طلای جهان را در سال دو هزارو سیزده تا پانزده را برای خود رقم زد. هادی در سال دو هزار و هفده در مسابقات شرو کلاسیک، در کرند پری و سان مارینو نقره را از آن خود کرد.

آقای چوپان در دو هزار و هفده طلای اورال مستر را نیز به دست آورد. هادی در سال دو هزار و هجده طلای مسابقات مستر پرتغال و کرند پری را نیز به دست آورد. در همان سال هادی  مدال نقره دبی اکسپو را نیز برای خود کرد. آقای چوپان در سال دو هزار و نوزده نیز  طلا و برنز را برای خود ثبت کرد. هادی مقام اول، سوم و چهارم را نیز در دوران فعالیت خود را به دست آورد. افتخارات هادی بسیار ارزشمند است و او را به سمت مدال های بیشتر راهنمایی می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا