بیوگرافی

بیوگرافی درک لانسفورد؛ قهرمان مستر المپیا

افتخارات درک لانسفورد

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

درک لانسفورد یکی از بهترین بدن ساز ها در دسته وزنی خود است و طرفدارهای زیادی در سطح دنیا دارد. درک از کودکی بسیار فعال بود و ورزش را سر لوحه زندگی خود می دانست. او در دوران تحصیل خود به ورزش های زیادی روی آورد فوتبال بازی می کرد و کشتی را نیز بسیار ورزش خوبی می دانست. با وجود مشکلات که در ابتدا برای نتایج بود توانست راهنمایی های خوبی را برای دستاوردهای خود دریافت کند. درک دارای عضلات کواد می باشد که یکی از بهترین پارت ها به شمار می آید. در عضلات پای لانسفورد از خط بندی های تقاطع است که یکی از بهترین بخش های یک بدنساز است. در ادمه مطلب مجله بت کلونی به بیوگرافی و رژیم غذایی و تمرین درک لانسفورد می پردازیم.

بیوگرافی درک لانسفورد
بیوگرافی درک لانسفورد

بیوگرافی درک لانسفورد

آقای لانسفورد متولد چهاردهم می هزار و نهصد و نود و سه در آمریکا بدن ساز حرفه ای و مربی تناسب اندام نیز می باشد. درک در بیست و دو سالگی اولین ورزش بدنسازی خود را انجام داد و در مسابقات دو هزار و پانزده در بخش آزاد مردان توانست تلاش های بدنسازی خود را را انجام دهد و مقام دوم را برای خود به ثبت رساند. درک در مسابقات مستر المپیا در سال دو هزار و بیست و سه قهرمان مدال طلای دسته آزاد شد و جایزه جهارصد هزار دلاری را نیز در این مسابقات را هم گرفت. آقای لانسفورد همچنان جایزه ساندو را با اکثریت آرا مردم را دریافت کرد.

زندگی شخصی درک لانسفورد

درک این مربی پرورش اندام مجرد است. آقای لانسفورد با دختری به نام جلیس ماباگا در رابطه دوستی قرار دارد و عکس های از خود و خانم جلیس را در اینستاگرام خود می گذارد.  به محض دریافت خبری که مبنی بر ازدواج آقای درک منتشر شود در همین مطلب مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

افتخاران درک لانسفورد

آقای لانسفورد در طول فعالیت های خود در بدنسازی توانست افتخاراتی را برای خود به ثبت برساند. درک در سال دو هزار و هفده در المپیا مقام پنجم را کسب کرد و در سال دو هزار و هجده به مقام دوم رسید. در سال دو هزار و نوزده و بیست به ترتیب مقام دوم و چهارم را برای خود به ثبت رساند. آقای لانسفورد در سال دو هزار و بیست و یک توانست مقام اول را درمستر المپیا به دست آورد. درک در دو هزار و بیست و دو در بدنسازی آزاد مردان دوم شد و در دو هزار و بیست و سه طلای مستر المپیا را برای خود کرد.

رژیم ورزشی درک لانسفورد

درک یک بدنساز رقابتی است که بهترین ها در جهان می باشد.  در دوران فعالیت ورزشی خود درک از رژیم ورزشی و غذایی خوبی استفاده می کند. درک در طول هفته برنامه ای منظمی را برای خود قرار داد تا بتواند با رعایت کردن آن ها بهترین ها در بدنسازی شود. آقای لانسفورد در هفته شش روز را وزنه می زند و تمرکز خود را به روی شکم و پاها قرار می دهد. درک در روز یک یا دو بار هوازی را نیز انجام می دهد. آقای لانسفورد برای تمرین های ورزشی خود ابتدا بدن خود را گرم می کند تا دچار آسیب عضلانی نشود.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا