فیلم و سریال

دنیای DC

توضیحات کامل دنیای DC

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

امروز قرار است به یکی دیگر از دنیا های سینمایی سفر کنیم. دنیای DC یک دنیای بزرگ پر از شخصیت های خوب و بد و پر از ابر شرور ها و ابرقهرمان هایی که در حال نجات این دنیا هستند. اگر بخواهیم رقیب دنیای DC را بیان کنیم، قطعا ذهن ما به سمت دنیای مارول می رود. این دو کمپانی از قدیم نیز برای یک دیگر یک رقیب جدی محسوب می شدند.

دنیای DC

 

کمپانی DC

دنیای DC پر از فیلم های ابرقهرمانی و سریال های ابرقهرمانی است که توسط بخش دی سی فیلمز تولید پخش می شود. فیلم های این شرکت طرفداران دو آتیشه خودش را دارد. تمام فیلم ها و سریال های کمپانی دی سی بر پایه کمیک های است که منتشر شده است. کمپانی دی سی برای کمیک های خودش بخش به خصوصی دارد به نام دی سی کامیکس که ساخت و انتشار تمام کمیک های این کمپانی بر عهده دی سی کامیکس است.

دی سی کمپانی خودش را فقط صرف ساخت فیلم، سریال و کامیکس نکرده است. در واقع به غیر از این ها کمیک بوک، رمان ها، بازی های ویدویی و فیلم های کوتاه نیز تولید کرده است.

اولین بار که  کمپانی دی سی می خواست یک دنیای سینمایی جدید به سازد مربوط می گردد به سال ۱۹۹۸ که می خواست شروع این کار را با فیلم سینمایی سوپرمن زنده است انجام دهد که قرار بود در این فیلم بتمن نیز حضور داشته باشد اما در همان مراحل اولیه کار این فیلم کنسل شد.

فیلم های مشترک دنیای دی سی در سال ۲۰۱۳ با ساخت فیلم «مرد پولادین» و در ادامه در سال ۲۰۱۶ که یکی از موفق ترین فیلم های دی سی که به نام «بتمن در برابر سوپرمن » بود، منتشر شد و ادامه یافت.

در ادامه فیلم های دیگری منتشر شد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

  1. جوخه انتحاری ۱
  2. زن شگفت انگیز
  3. لیگ عدالت
  4. آکوامن
  5. شزم
  6. پرندگان شکاری
  7. زن شگفت انگیز ۱۹۸۴
  8. لیگ عدالت : زک اسنایدر
  9. جوخه انتحاری ۲
  10. بلک آدام

 

پس از این فیلم ها  دی سی برای اینده خودش فیلم هایی را نیز در نظر گرفته است که می توانیم به چند عدد از این فیلم ها نیز اشاره کنیم. فلش، آکوامن، شزم: خشم خدایان و… که باید ببینم که ایا این فیلم ها می توانند به موفقیت دست یابند یا خیر ؟

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

Famosh

با مطالب متفاوت در خدمت شما هستم امیدوارم رضایت داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا