فیلم و سریال

بهترین فیلم های مارول

فیلم های مارولی که حتما باید ببینید

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بهترین فیلم های مارول بخش اول

فیلم انتقام جویان: پایان بازی Avengers: Endgame

این فیلم سینمایی بلند مدت از شرکت مارول در سال 2019 به کارگردانی جو رسو و آنتونی روسو ساخته شد که درآن اکثریت شخصیت های اصلی مارول مانند مرد آهنی ، کاپیتان آمریکا ، اسپایدر من ، تور ، هالک و … حضور داشتند .

در لیست پرفروش ترین فیلم های  Marvel،  فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی در صدر قرار دارد . این فیلم که براساس کامیک‌های مارول در مورد گروه اونجرز ساخته شده است ، نه تنها پرفروش ترین فیلم مارول بلکه پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی دنیا است .  فیلم Avengers: Endgame بیست‌ودومین فیلم دنیای سینمایی این کمپانی و ادامه‌ای بر فیلم اونجرز: جنگ بی‌نهایت است که در سال 2018 اکران شد . این فیلم با بودجه ساخت 400 میلیون دلاری ، یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های ساخته شده در تاریخ است .

داستان این فیلم در مورد فرد ضد قهرمانی به نام تانوس است که سعی در جمع آوری 6 سنگ ها بشریت و تبدیل شدن به قوی ترین فرد جهان است ، که با مخالفت انتقام جویان مواجه میشود و در طول مسیرش جنگ ها و حاشیه های بسیار زیادی برایش ایجاد میشود .

فیلم انتقام جویان : جنگ بی نهایتAvengers: Infinity War

 این سریال هم در سال 2019 به کارگردانی برادران رسو ساخته شد و در آن اکثریت بازیگران مارول حضور داشتند و تواسنت صحنه های فوق العاده ای ایجاد کنند .

در فهرست پر فروش‌ترین و برترین فیلمهای ، فیلم انتقام‌جویان : جنگ بی‌نهایت در جایگاه دوم قرار دارد . این فیلم ابرقهرمانی از دنیای سینمایی ، محصول سال 2018 است . نوزدهمین فیلم سینمایی مارول، فیلم اونجرز : جنگ بی‌نهایت ، دنباله‌ای بر فیلم انتقام‌جویان (2012 ) و فیلم انتقام‌جویان : جنگ آلترون (2015 ) است. این فیلم نیز در لیست بهترین فیلم های مارول است و تا پیش از اکران فیلم انتقام‌جویان : پایان بازی ، پرفروش ترین فیلم مارول بود .

فیلم مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home

رتبه سوم در میان پرفروش ترین فیلم های مارول ، فیلم Spider-Man : No Way Home محسوب می‌شود که در ادامه فیلم‌های Spider-Man: Homecoming محصول 2017 و Spider-Man: Far From Home محصول 2019 ساخته شده است . این عنوان از بهترین فیلم های این کمپانی ، بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی آن ها است که پرفروش‌ترین فیلم سال 2021 نیز شد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا