فیلم و سریال

مارول بهترین ها

فیلم هایی که حتما باید ببینید

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بهترین های کمپانی مارول بخش دوم

فیلم انتقام جویان The Avengers

این فیلم هم بعد از همکاری موفق گروه مارول و جاش ویدون در سال 2015 با عضو های اصلی خودش ساخته شد که داستان اصلی آن ، دعواها و جنگ داخلی در گروه ، به ویژه بین مرد آهنی و کاپیتان آمریکا است که باعث ایجاد دو دستگی میشود و هر کدام از گروه ها به صورت جداگانه فعالیت های خود را ادامه میدهند .

فیلم The Avengers هشتمین فیلم های پرفروش تاریخ و پرفروش‌ترین فیلم سال 2015 است . این فیلم نامزد جوایز بسیاری شده و جلوه‌های ویژه آن مورد تحسین همه منتقدین و بینندگان قرار گرفته است. در میان پرطرفدارترین و بهترین فیلم های Marvel ، این فیلم و دنباله‌های آن حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

فیلم انتقام جویان: عصر آلترون Avengers: Age of Ultron

این فیلم سینمایی در سال 2012 به کارگردانی ، جاش ویدون ساخته شد و در آن نقش های اصلی مارول حضور داشتند . داستان فیلم از این قرار است که گروه از حشرات رباتی به رهبری ربات اصلی به سیاره زمین حمله میکنند . سعی در نامبودی این سیاره دارند که با تلاش بسیار زیاد ابر قهرمانان مارول در مقابل خود مواجه میشوند .

فیلم پلنگ سیاه Black Panther

در سال 2018 شرکت ماروال با بودجه 280 ملیون دلاری به کارگردانی رایان گولکر تصمیم به ساخت سینمایی جداگانه ای برای پلنگ سیاه شد .

هجدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول ، فیلم پلنگ سیاه ، یکی دیگر از پرفروش‌ترین و بهترین فیلم های Marvel که قسمت دوم آن در سال 2022 اکران خواهد شد. فیلم پلنگ سیاه اولین فیلم ابرقهرمانی است که نامزد جایزه اسکار در بخش بهترین فیلم شد .

فیلم پلنگ سیاه پرفروش ترین فیلم مارول در سال 2018 و دوازدهمین فیلم پرفروش کل تاریخ است . داستان فیلم از این قرار است که تیچالا پس از فوت پدرش به مقام پادشاهی واکاندا می‌رسد . اما دو دشمن قوی که برای سرنگونی او متحد شده‌اند ، چالش‌های بسیاری برای تیچالا، پلنگ سیاه ، به وجود می‌آورند.

فیلم مرد آهنی Iron Man 3

فیلم ابرقهرمانی Iron Man 3 به عنوان اولین فیلم پس از The Avengers توانست به موفقیت خوبی برسد . چراکه یک سال از آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول گذشته بود و هواداران مشتاقانه منتظر برگشتن به این دنیا بودند . افتتاح این فیلم با فروش 174 میلیون دلاری همراه بود . که برای قرار دادن آن در جایگاه دومین فیلم پرفروش در افتتاحیه تاریخ ، پس از The Avengers کفایت می‌کرد .

این فیلم از طرفی به خاطر به قهقرا بردن یکی از تبه‌کارهای محبوب کتب کامیک یعنی ماندارین ، هواداران را عصبانی کرده بود و از طرف دیگر به خاطر اینکه با مطرح کردن مشکل پی تی اس دی تونی استارک ، سازندگان بالاخره گامی در جهت ایجاد منابعی با پایه و اساس برای توضیح و ساپورت برخی مسائل در این دنیا برداشتند . در پایان با پیروزی شخصیت مثبت، این فیلم تبدیل به بیستمین فیلم پرفروش تاریخ و دومین فیلم پرفروش سال 2013 شد …

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا