رپ فارسیموزیک

هیپاپولوژیست و گادپوری

برسی دیس بین نسل 4

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

سروش هیپاپولوژیست کیست ؟

سروش ولی زاده ملقب به هیپاپولوژیست یا دکتر رپ فا ( 12 دی 1377 ) ، از رپر های نسل 4 ام و جدید رپ فارس است که به تازگی شهرت زیادی در ایران پیدا کرده است و اکنون در شمال کشور زندگی مکیند.

او که از اولین رپر هایی بود که سبک مدرن و جدید ” دریل ” را وارد صنعت موسیقی ایران کرد با آهنگ های خودش توانسته است به موسیقی ایران جون دوباره ای بدهد.

 

پیش بینی امن و راحت ( کلیک کنید ) 100% بونوس خوش آمدگویی

گادپوری کیست؟

پوری یا همان پوریا، ملقب به گاد پوری، از رپر های نسل 4 ام رپ فارسی است. او مانند هم نسلی های خود در سبک دریل کار میکند. این سبک به دلیل متفاوت بودن در بیت و سبک تکست خواننده در بین مخاطبین رپ فارسی محبوبت زیاد پیدا کرده است.

نسل 4 رپ فارسی

از رپر های نسل 4 رپ فارسی میتوان به گاد پوری، سروش هیپاپولوژیست، 021 کید، چرسی، یانگ صادن و … نام برد. اخیرا به دلیل اختلافات میان این خواننده ها، شاهد دیس ترک هایی بین آن ها بودیم که محبوب ترین آن ها را میتوانید از این سایت بشنوید.

پیش بینی امن و راحت ( کلیک کنید ) 100% بونوس خوش آمدگویی

ماجرای اختلاف بین گادپوری و هیپاپولوژیست

قضیه از آن جایی شروع شد که بعد از مدت های گادپوری سعی کرد با پخش موزیکی، توجه رسانه ها را به خود جلب کند. این روز ها هم که بهترین روش برای جذب مخاطب، ایجاد درگیری بین دو یا چند رپر است.

گادپوری که به تازگی عضو گروه زد و بند حمید صفت شده است با پخش دو موزیک بزکش و ترول این خبر را اعلام کرد. در موزیک بزکش، گادپوری افراد زیادی را از جمله، امیر تتلو و سروش هیپاپولوژیست را دیس کرد. بلافاصله با برخورد خود سروش و آهنگ ساز او یعنی اشکان گاگان مواجه شد.

لینک پخش انلاین آهنگ بزکش از گادپوری در ساندکلاد

بعد از حدود دو روز دیس بکی از هیپاپولوژیست منتشر شد که آن چنان نتواسنت طرفداران خود را راضی بکند و همچنین موجب دیس بکی از گادپوری شد که ضربه بزرگتری را به او وارد کرد.

لینک پخش انلاین آهنگ نردبون از هیپاپولوژیست در ساندکلاد

آهنگ تتتپتتت و بدپولی

در جواب هیپاپولوژیست، اهنگ تتتپتتت از گادپوری منتشر شد که توانست به سرعت مخاطبان را جذب خود کند و به گونه ای ضربه آخر او باشد.

لینک پخش انلاین آهنگ تتتپتتت از گادپوری در ساندکلاد

سروش که دیگر در نزدیکی باخت این فایت حساس در نسل 4 ام بود در روز بعد از خود دیسی به نام بدپولی منتشر کرد که نظرات را به سرعت تغییر داد و شانس مجددی به او و هوادارانش داد.
این ترک هم تواسنت خیلی خوب رشد کند و در رقابت با آهنگ تتتپتتت گادپوری در ساندکلاد بپردازد.

لینک پخش انلاین آهنگ بدپولی از هیپاپولوژیست در ساندکلاد

 

پیش بینی امن و راحت ( کلیک کنید ) 100% بونوس خوش آمدگویی

آهنگ  untitled 2 از گادپوری

در آخر، گادپوری که نمیخواست بازنده این بازی باشد، بعد از جواب هیپاپولوژیست، مجددا دیس ترکی از خود منتشر کرد به اسم آن تایتل 2. آهنگ آنتایتل 1 به آهنگسازی اشکان گاگان بود که بعد از این دیس ترک اسم او در توضیحات آهنگ به اشی مشی تغییر پیدا کرد.

لینک پخش انلاین آهنگ untitled 2 از گادپوری در ساندکلاد

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا