فیلم و سریال

دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ

خلاصه ی سریال عقاب سرخ

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ را می توانید با تمام کیفیت های موجود در مجله ی بت کلونی انجام دهید. همان طور که می دانید سریال عقاب سرخ یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سریال های محصول کشور اسپانیا است. مردم زیادی در سر تا سر جهان به دیدن سریال اسپانیایی عقاب سرخ علاقه دارند.

مدتی سریال عقاب سرخ از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان پخش می شد و توانسته بود بیننده های زیادی به دست آورد. همین پخش در شبکه های ماهواره ای باعث شهرت و محبوبیت سریال عقاب سرخ در میان مردم ایران شد. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با خلاصه ی داستان و بازیگر های سریال عقاب سرخ بیش تر آشنا شوید.

دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ
دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ

پیش بینی آنلاین فوتبال

خلاصه ی سریال عقاب سرخ

در یک کلام می توان گفت که سریال عقاب سرخ داستانی بسیار شبیه به رابین هود دارد. در واقع همان طور که می دانید رابی هود قهرمان افراد فقیر شهرش بود و این مساله برای عقاب سرخ هم تکرار می شود. سریال عقاب سرخ داستان زندگی مردم اسپانیا را در قرن 17 میلادی نمایش می دهد که در ظلم زندگی می کردند.

در این میان این مردم قهرمانی ناشناخته مانند رابین هود دارند که به او عقاب سرخ می گویند. عقاب سرخ قهرمانی است که با افراد قدرت مند و ثروت مند می جنگد تا به مردم فقیر و ناتوان کمک کند. اگر داستان رابین هود را خوانده یا فیلم آن را دیده باشید، بی شک متوجه شباهت بین داستان عقاب سرخ و رابین هود خواهید شد. برای آشنایی با کاراکتر های اصلی سریال عقاب سرخ با ما همراه باشید.

نقد و بررسی سریال دست به مهره

کاراکتر های اصلی عقاب سرخ

بی شک اصلی ترین بازیگر سریال عقاب سرخ دیوید جانر می باشد که ایفاگر نقش عقاب سرخ است. عقاب سرخ جوانی به نام گونزالز است که هیچ کس از هویت واقعی او خبر ندارد. گونالز مدت ها پیش همسرش را از دست داده است. در واقع کسانی در شهر همسر گونالز را به قتل رساندند.

همین مساله باعث شد که گونزالز به پشتیبانی از مردم فقیر برخیزد. او هر گاه که انسان ضعیفی را می بیند سریعا به او کمک می کند. البته عقاب سرخ در بین کمک هایی که به دیگران می کند، به دنبال قاتل همسر خودش نیز می گردد.

دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ

لینک دانلود قسمت 95 سریال عقاب سرخ

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا