بیوگرافی

بیوگرافی آیسان آقاخانی؛ همسر محمدرضا گلزار

تفاوت سنی آیسان آقاخانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

آیسان آقاخانی دختر یکی از تاجر های به نام و ثروت مند ایران است. خانم آقاخانی در زمینه مدلینگ فعالیت دارد. خانم آقاخانی همسر آقای گلزار بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. آیسان آشنایی خود را با گلزار در زمینه مدلینگ می داند. این آشنایی سبب یکی شدن  شدن خانم آقاخانی با محمد رضا گلزار شد. خبر نامزدی و فیلم منتشر شدن مراسم عقد خانم آقاخانی در اینستاگرام بسیار بازتاب پیدا کرد. هواداران آیسان و محمد رضا هنوز با شک و تردید به این قضیه نگاه می کنند. بعضی از هواداران با انتشار پست های ازدواج محمد رضا گلزار و آیسان آقاخانی را تبریک گفتند. خانم آیسان با محمد رضا گلزار از سال هزار و سیصد و نود هشت شروع آشنایی آن ها بودکه در نهایت منجر به ازدواج آن ها شد.

بیوگرافی آیسان آقاخانی
بیوگرافی آیسان آقاخانی

بیوگرافی آیسان آقاخانی

آیسان آقاخانی متولد هزار و سی صد و هفتاد و شش در زنجان است. خانم آقاخانی یک مدل مشهور و محبوب است. پدر آیسان تاجر مشهور و سرمایه داری است. خانم آقاخانی یک مدل اینستاگرامی است که در اینستاگرام پیج های زیادی دارد. آیسان در پیج های مختلف خود را همسر آقای محمد رضا گلزار معرفی کرد. در حال حاضر اطلاع دقیقی از خانواده خانم آقاخانی در دسترس نیست. به محض دریافت خبری از تحصیلات و خانواده آیسان آقاخانی با ما در همین مطلب مجله بت کلونی را دنبال کنید.

تفاوت سنی آیسان با گلزار

آیسان آقاخانی با وجود تفاوت سنی حدود بیست سال به محمد رضا گلزار جواب مثبت داد. به نظر می آید که فاصله سنی برای خانم آیسان اصلا مهم نبود. از فیلم ها و عکس های  که در اینستاگرام است آیسان آقاخانی بسیار خوشحال به نظر می رسد. که همسر بازیگر معروف ایران محمد رضا گلزار شد. آیسان آقاخانی نامزدی خود را با آقای محمد رضا گلزار در بهار هزار و چهارصد و دو جشن گرفتند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی، با فعالیت ها و پست های آیسان در اینستاگرام بیش تر آشنا بشوید.

اینستاگرام آیسان آقاخانی

آیسان در اینستاگرام بسیار فعال است. خانم آقاخانی یک مدل اینستاگرامی است که بسیار هوادار دارد. آیسان عکس های از مدل لباس، آرایش و فیلم های از خود را در صفحه خود منتشر می کند. تمام پست های خانم آقاخانی در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و برخی از هواداران برایش کامنت می گذارند. شما می توانید به سایت آیسان بروید و عکس ها و فیلم های او را ببینید.

اینستاگرام محمدرضا گلزار

همان طور که می دانید محمدرضا گلزار یکی از شناخته شده ترین چهره های ایرانی فعال در اینستاگرام است. محمد رضا همیشه عکس هایی از خود و زندگی لاکچری اش منتشر می کند. همه ی طرفدار های گلزار در صفحه ی شخصی او حضور دارند و عکس ها و پست های او را لایک می کنند. اگر شما هم جزو طرفدار های محمدرضا گلزار هستید، می توانید به پیچ اینستاگرام او بروید. در نهایت می توانید عکس ها و فیلم های او را لایک کنید و از زندگی اش با خبر شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا