فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی ماهی و گربه

امتیاز ماهی و گربه در Imdb

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم سینمایی ماهی و گربه را می توانید در مجله ی بت کلونی با کیفیت های مختلف مشاهده کنید. همان طور که می دانید ایران در چند سال اخیر رشد قابل توجهی در عرصه ی فیلم سازی داشته است. فیلم ماهی و گربه نیز یکی از آثار ارزشمندی سینمای ایران در طی این سال ها است. اگر دوست دارید با داستان و بازیگران فیلم ماهی و گربه بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید و دانلود فیلم سینمایی ماهی و گربه را از دست ندهید.

<yoastmark class=

پیش بینی آنلاین فوتبال

فیلم سینمایی ماهی و گربه درباره ی چیست؟

فیلم سینمایی ماهی و گربه داستان زندگی تعدادی جوان ایرانی را روایت می کند. این جوان ها به کنار یک دریاچه می روند تا در فستیوال بادبادک بازی آن جا شرکت کنند. وقتی که این جوان ها به دریاچه می رسند متوجه می شوند که در چند سال اخیر تعدادی جوان در این ناحیه نا پدید شده اند. حضور این جوان ها در حوالی دریاچه فضای عجیب و وحشت انگیزی ایجاد می کند. شما می توانید در ادامه ی متن با بازیگران فیلم سینمایی ماهی و گربه آشنا شوید.

بازیگران فیلم سینمایی ماهی و گربه

فیلم سینمایی ماهی و گربه بازیگران مشهور و تازه کاری را در کنار هم دارد. از جمله بازیگران این فیلم سینمایی می توان به سیاوش چراغی پور، بابک کریمی، سمانه وفایی، سعید ابراهیمی فر، پدرام شریفی، ندا جبرائیلی و غیره اشاره کرد. تمام بازیگران مشهور و تازه کار این فیلم در کنار هم دیگر خیلی خوب بازی کرده اند. به شما پیشنهاد می کنیم که فیلم سینمایی ماهی و گربه را دانلود کنید و از بازی بازیگران این فیلک کیف کنید.

نقد فیلم ماهی و گربه

فیلم سینمایی ماهی و گربه توسط شهرام سیفی تهیه و تولید شد. این فیلم پس از پخش نطر مثبت مردم زیادی را جلب کر و آن ها گفتند که فیلم ماهی و گربه به خوبی ساخته شده است. آن ها می گویند که فیلم ماهی و گربه داستان جالبی دارد و در آن از تکنیک های به روز فیلم برداری و کارگردانی استفاده شده است. فیلم ماهی و گربه دارای امتیاز 7.2 در سایت Imdb‌ است. همان طور که می دانید فیلم ماهی و گربه توانست اندازه ی فیلم های مشهور هالیوودی امتیاز بگیرد.

دانلود فیلم سینمایی ماهی و گربه

لینک دانلود فیلم ماهی و گربه

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا