بیوگرافی

بیوگرافی فریبا کوثری؛ مجری و بازیگر موفق ایرانی

آشنایی با آثار خانم فریبا کوثری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فریبا کوثری یکی از بازیگران و مجریان مشهور تلویزیون و سینما است. او دارای دیپلم اقتصاد است و تحصیلات عالیه ندارد. همیشه از کودکی دوست داشته تا مهماندار هواپیما باشد. هم اکنون یکی از مجریان و بازیگران مطرح کشورمان می باشد و تاکنون نیز ازدواج نکرده است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی فریبا کوثری

فریبا کوثری هنرمند کشورمان در 1 خردادماه 1345 در زاهدان متولد شد. پدر او معاون اداره پست و تلگرام زاهدان می باشد که در کودکی به همراه خانواده به تهران مهاجرت کردند. ایشان یک برادر نیز دارد. برعکس انتظار او در دوران جوانی به صورت اتفاقی و بدون اینکه در دوره بازیگری شرکت کرده باشد، وارد کار هنری می شود. در سال 1367 او اولین تجربه بازیگری خود را در فیلم چهره یک صهیونیست اجرا نمود.

خانواده خانم کوثری

خانم فریبا کوثری خیلی به خانواده خود وابسته است و مادر و برادرش را خیلی دوست می دارد. دلیل مجرد ماندن خود را دلایل مختلفی اعلام کرد. او گفته که بهتر می دانم در این زمینه چیزی بیان نکنم. ایشان هیچ وقت مادر شدن را دوست ندارد. زیرا می داند که اگر صاحب فرزند می شد قطعا زندگی را بر او سخت می گرفت. البته مادر او هم بدین صورت در تربیت فرزندانش بسیار سخت گیر بوده است. اما با این وجود احترام خاصی بر مادر خود قائل است. اختلاف سنی بین او و مادرش کمتر از پانزده سال است. در سنین کودکی پدرش را هم از دست داده است. همیشه از حمایت مادرش برخوررد بوده است.

فریبا کوثری
مجری و بازیگر موفق ایران

دوران کودکی

در دوران کودکی هیچ هیجانی نداشته و از زمانی که خود را شناخته در درجه اول انقلاب شده است. بعد هم درگیر جنگ بوده و به همین دلیل از جوانی خود هیچ لذتی نبرده است.

فعالیت بازیگری

فریبا کوثری بعد از پایان یافتن به جنگ به سمت بازیگری رفت. در آن زمان کلاس های زیادی برای آموزش نبود. بیشتر آموزش او حضور ایشان در فیلم ها در کنار بازیگران پیشکسوت بود. از اساتید آن زمان می توان محمد علی کشاورز، مرحوم خسرو شکیبایی، مرحوم حمیده خیرآبادی، مهدی هاشمی و … را نام برد.

شهرت

فریبا کوثری در سال 1380 با بازی بی نظیر خود در سریال معصومیت از دست رفته مشهور شد. در همان دهه با نقش آفرینی در سریال های بی گناهان و بی صدا فریاد کن به شهرت رسید. ایشان در سال 1388 و 1389 با حضور در سریال دلنوازان و مختارنامه به یک چهره ماندگار تبدیل شد. البته ایشان از نقش خود در سریال معصومیت و مختارنامه بسیار راضی بوده است. این نقش هایی که آنها را نقش آفرینی کرده، برایش جذاب بوده است. ایشان خیلی دوست داشت در بخش آسیب های اجتماعی در حوزه زنان فعالیت داشته باشد به همین اجرای این برنامه در سال 1396 برعهده گرفت.

علایق

این بازیگر مطرح کشورمان به موسیقی بسیار علاقه مند است و آن را مایع آرامش روح و روان می داند. مطالعه کتاب را هم دوست دارد، در اوقات فراغت خود سعی می کند بیشتر مطالعه کند. در طول روز ورزش را هم از یاد نمی برد، زیرا ایشان معتقد است با ورزش کردن نه تنها به جسم خود کمک می کنیم بلکه در روحیه انسان نیز اثر مستقیم دارد.

آثار سینمایی خانم کوثری

فریبا کوثری در فیلم هایی زیادی در سینما حضور داشتند و نقش آفرینی کردند. می توان به فیلم هایی چون در مسیر تندباد، دندان مار، مرگ پلنگ، ابلیس، نقش عشق، آواز تهران، خسوف، نصف جهان، پایان کودکی، یک داستان واقعی، نگاه،  سوپر استار، فرزند خوانده، هرماس و … اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا