پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

برسی بازی رئال مادرید و کادیز (ترکیب+آنالیز…)

بازی این هفته رئال مادرید در لالیگا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هفته 29 ام لالیگا سال 2022-23

در هفته 29 ام لایگا اسپانیا در سال 2023، تیم پرطرفدار رئال مادرید به مصاف تیم کادیز میرود. تیم رئال بازی های فشرده ای را در این تایم زمانی پشت سر میگزاند. آن ها همزمان در بازی های لالیگا اسپانیا، چمپیونز لیگ و همچنین کوپا دل ری اسپانیا مشغول هستند. آن ها در هفته پیش به مصاف تیم چلسی در مسابفات لیگ قهرمانان رفتند و با نتیجه 2 بر 0 این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
لالیگا 36 بازی در کل در خود دارد که در واقع هفته های آخر خود را پشت سر میگذارد. هم اکنون بارسلونا با اختلاف 15 امتیازی در صدر جدول و رئال دوم است. با احتمال بسیار زیاد قهرمان امسال بارسلونا است.

آنالیز آخرین بازی دو تیم رئال مادرید و کادیز

در بازی آخر هر دو تیم، رئال مادرید به مصاف تیم چلسی رفت. آنها با تیمی بحران زده و با مربی ای جدید سر و کار داشتند. همانطور که انتظار میرفت بازی سختی در پیش رو نداشتند و توانستد به راحتی و با 2 گل، تیم چلسی را شکست دهند و به مسابقه برگشت فکر کنند.  گل های این بازی را مارکو اسنسیو و کریم بنزما زدند.

همینطور کادیز در آخرین بازی خود، با نتجیه 2 بر 0 تیم بتیس را شکست داد. کادیز هم اکنون در رتبه 14 ام جدول لالیگا اسپانیا است و وضع بسیار بدی را دارند. آن ها در بازی پیش رو به مصاف رئال مادریدی میروند کهص انگیزه پیروزی بسیار بالایی دارند.

رئال مادرید
رئال مادرید

ترکیب دعوت شده دو تیم رئال مادرید و کادیز

ترکیب رئال مادرید: 
کو رتوا، لو کاس، میل یتائو، آلا با، من دی، شوام نی، مودر یچ، کر وس، وینیسی وس، والو رده و رود ریگو.

ترکیب کادیز:
لدسما | اسپینو، کالا، فالی، کارسلن |  آلخو، امتریو، فرناندز، اوکامپو | سوبرینو، لوزانو

این بازی در

  •  شنبه، 26 فروردین 1402، 22:30 برگزار میشود. پخش زنده این بازی از شبکه 3 صداسیما است و میتواندی همچنین از سایت های پخش آنلاین دیگر تماشا کنید.
5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا