بیوگرافی

همسر محمدرضا گلزار کیست؟

اینستاگرام محمد رضا گلزار

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

همسر محمدرضا گلزار کیست؟ اگر طرفدار محمدرضا گلزار باشید، این سوال برای شما پیش آمده است. در پی خبری که در اینستاگرام پخش شد که آقای محمد رضا گلزار ازدواج کرد حواشی بسیاری را در فضای مجازی به وجود آورد. محمد رضا گلزار بازیگر و نوازنده معروف ایران است. به نظز می آید که گلزار در شرکت پدر همسر خود به عنوان مدلینگ فعالیت داشت. این زمینه آشنایی محمد رضا با همسرش آیسان آقاخانی بود که این آشنایی سرانجام شیرینی در پی داشت. با وجود اختلاف سنی بالا گلزار با خانم آیسان پیوند یکی شدن را انتخاب کردند. فیلم عقد محمد رضا در فضا مجازی بسیار بازخورد پیدا کرد. پدر همسر گلزار از تاجر های سرشناس ایران است. برای بیشتر آشنا شدن همسر محمد رضا گلزار با ما در همین مطلب مجله بت کلونی را دنبال کنید.

همسر محمدرضا گلزار کیست؟
همسر محمدرضا گلزار کیست؟

بیوگرافی محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار متولد اول فروردین هزارو سیصدو پنجاه و شش در تهران است. آقای گلزار بازیگر، خواننده، آهنگساز ایران است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مکانیک از دانشگاه آزاد می باشد. محمد رضا فعالیت در زمینه موسیقی رابه صورت خودآموز در دبیرستان با نواختن گیتارو پیانو  شروع کرد. گلزار با بازی خوب خود در فیلم سینمایی سام و نرگس مورد توجه مخاطبان سینما و تلویزیون قرار گرفت و بسیار در بازیگری خوب درخشید. پدر محمد رضا مهندس و ترک زبان تبریز است و مادرش خانه دار و اهل تهران می باشد. گلزار دو برادر دارد که یکی از برادر ها مترجم زبان انگلیسی و دیگری مهندس رشته عمران می باشد و یک خواهر که مترجم زبان آلمانی است. محمد رضا در خانواده فرزند سوم است.

بیوگرافی آیسان آقاخانی

آیسان آقاخانی متولد هزار و سیصد و هفتاد و شش در زنجان است. آیسان دختر یکی از تاجر های به نام ایران می باشد. خانم آیسان در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. با منتشر شدن فیلم عقد آیسان و گلزار در فضای مجازی بسیار باز تاب داشت. با انتشار این فیلم هواداران محمد رضا وآیسان غافلگیر شدند. آقاخانی در اینستاگرام پیج های زیادی دارد که در این پیج ها خود را همسر محمد رضا گلزار معرفی کرد.

اینستاگرام محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار بازیگر و مدل ایرانی در اینستاگرام هم صفحه دارد. گلزار دراکانت اینستاگرام خودش فعالیت می کند. عکس ها و فیلم های از مدلینگ و بازیگری خودش را منتشر می کند. محمد رضا درطول فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را برای خودش به دست آورد. همه پست های گلزار در اینستاگرام لایگ زیادی می خورند و بعضی از هواداران برایش کامنت نیز می گذارند. شما می توانید به سایت محمد رضا بروید و فیلم و عکس های او را ببینید.

اینستاگرام آیسان آقاخانی

آیسان آقاخانی همسر آقای محمد رضا گلزار در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. آیسان در اینستاگرام با انتشار عکسی از حلقه ازدواج خود با آقای گلزار پیوند خود را اعلام کرد و انتشار این عکس در اینستاگرام بازخورد زیادی داشت. خانم آیسان این مدل برند که یکی از طرفداران گلزار نیز بود در زمینه مدلینگ با همسرش آشنا می شود. این روز ها خبر های داغ اینستاگرامی زبان زد هواداران گلزار و آیسان است. شما می توانید به سایت خانم آقا خانی بروید و فیلم عکس های او را ببینید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا