پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

برسی بازی رئال مادرید و منچستر سیتی(ترکیب + آنلایز و … )

آنالیز بازی امشب رئال و منچستر سیتی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دور برگشت مرحله نیمه نهایی چمپیونز لیگ

در دور برگشت این مسابقات رئال مادرید در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر انگلستان، باید به مصاف منچستر سیتی برود. این بازی در دور رفت، با نتیجه 1 بر 1 با تساوی به پایان رسید تا نتیجه آن به دور برگشت برود. گل های این بازی را کوین دیبروینه برای منچستری سیتی و وینینسیوس برای رئال مادرید وارد دروازه حریف کردند.

در آن طرف نمودار نیز، اینتر میلان با آث میلان یک دربی تمام ایتالیایی داشتند تا دیگر تیم فینال مشخص شود. این باز یهم در مسابقه رفت با نتیجه 2 بر 0 به سود اینتر تمام شد. و همچنین در بازی برگشت نیز باز اینتر با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی رسید تا با نتیجه 3 بر 0 در کل این تیم به فینا برسد. دیگر تیم فینال از مسابقه امشب مشخص میشود.

رئال مادرید
رئال مادرید

آنالیز آخرین بازی رئال مادرید و منچستر سیتی

رئال مادرید که لالیگا را در همین هفته به بارسلونا باخت و جام را از دست داد، در برابر ختافه رده 18 امی که در حال سقوط است، با نتیجه 1 بر 0 با گل آسنسیو به پیروزی رسید. رئال هم اکنون با 71 امتیاز در رده دوم این لیگ است و با اتلتیکو 69 امتیازه رقابت دارد.

همچنین در آن طرف میدان هم نیز منچستر سیتی آخرین بازی خود را با برد پشت سر گذاشت. آن ها در برابر اورتونی که در برابر تیم های مدعی این لیگ بازی های خوبی انجام دادند، با نتیجه 3 بر 0 به برد رسیدند. اورتون در رده 17 ام این لیگ و منچستر سیتی در رقابت با آرسنال با 85 امتیاز در رده اول این لیگ قرار دارد. دو گل این بازی را ایکای گندوغان و ارلینگ هالند با پاس گل گندوغان زدند.

ترکیب بازی رئال مادرید و منچستر سیتی

ترکیب رئال مادرید

کورتوا | کام اوینگا، آل ابا، رود یگر، کارو اخال | ک روس، مو دریچ، والورد ه | رودری گو، وی نیسیوس و بن زما

ترکیب منچسترسیتی

ادرس ون، وا کر، روب ن دیا ز، آکانج ی، استو نز، رودر یگو، برنار دو سیل وا، ک وین د ی بر وینه، گوندوگ ان، جک گریل یش، ار لینگ هال ند

 

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا