بیوگرافی

بیوگرافی مهناز فرید؛ بلاگر زیبایی و آرایشی

اینستاگرام مهناز فرید

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهناز فرید یکی از بانوانی ایرانی موفق است. ایشان پزشک پوست، مو و زیبایی هستند، البته او یکی از فعالان اینفلوئنسرهای فضای مجازی نیز می باشند. ایشان می تواند روی مخاطبان در صفحه مجازی بسیار موثر و تاثیرگذار باشد و از طریق تبلیغات و معرفی محصولات کسب درآمد نماید. در ادامه بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته ها و زندگی مهناز فرید بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی مهناز فرید

این بانوی هنرمند تاکنون بیشتر از 1.3 میلیون نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در حال حاضر در کشور کانادا ساکن است. او دارای تخصص پوست، مو و لیزر است، البته در اینستاگرام هم به نحو احسن تولید محتوا می کند. یکی از دلایل موفقیت او در اینستاگرام این است که مطالب آموزشی بسیاری در زمینه پوست به اشتراک می گذارد. تا زمانی هم از اعتبار محصول مطلع نباشد آن را به طرفدارانش معرفی نمی کند و خود را یک پزشک با وجدان و مردمی می داند.

بیوگرافی مهناز فرید
بیوگرافی مهناز فرید

اینستاگرام

این بانو به جز مطالب آموزشی در اینستاگرام سعی می کند گاهی اوقات در مورد مسائل عاطفی و شخصی خو در اینستاگرام بگوید و آنها را برای فالوورهای خود به اشتراک بگذارد. این باعث می شود تا حس دوستی و نزدیکی به فالوورهای خود پیدا کند. به عنوان مثال در مورد مسائل و مشکلاتی که در مورد فرزندش است در اینستاگرام مطالب می گذارد و با طرفداران خود درمیان می گذارد.

ازدواج

همانطور که می دانید مهناز فرید فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران است. او در ترم افراد با دکتر حمید بی مثل آشنا می شود و بعد با ایشان ازدواج می نماید. ثمره این ازدواج دو پسر می باشد. همسر ایشان یعنی آقای حمید بی مثل در اینستاگرام تولید محتوا در زمینه بیماری های پوستی می نماید. سعی می کند نکاتی در مورد جای زخم یا سیاهی دور چشم مطالبی را به اشتراک بگذارد.

همسر پدرام مختاری کیست؟

محل زندگی مهناز فرید

او سال هاست که به همراه همسر و فرزندانش در انتاریوی کانادا زندگی می کند. البته ایشان به همراه همسر خود یک کلینیک زیبایی با نام یونیک در منطقه ای با نام ریچموند هیل راه اندازی کرد. او مانند بیشتر ایرانی های روابط خانواده را مقدم بر هر چیزی می داند. بسیار خانواده دوست است و در تمامی مناسبت ها سعی می کند با همسر و فرزندانش وقت بگذراند. تصاویری با خانواده خود در این مراسم ها مهم ایرانی ها به اشتراک می گذارد.

دلیل موفقیت ایشان در فضای مجازی

او زندگی بسیار آرام و به دور از حاشیه دارد و همیشه سعی کرده تا بدون ایجاد جنجال دنبال کنندگان بسیاری جذب نماید. ایشان بیشتر روی تولید محتوا تمرکز می نماید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا