حاشیه

عکس همسر محمدرضا گلزار

بیوگرافی آیسان آقاخانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

عکس همسر محمدرضا گلزار این روز ها حواشی زیادی به وجود آورده است. به تازگی عکسی از خانم آیسان آقاخانی در فضای مجازی پخش شد. این عکس آیسان حواشی زیادی را در اینستاگرام به دنبال داشت. آیسان در اینستاگرام پیج های مختلفی را دارد که محمد رضا گلزار بازیگر و نوازنده معروف سینما  را همسر خود معرفی کرده است. با انتشار عکس به سرعت خبر ازدواج محمد رضا گلزار با خانم آیسان فاش شد. در هر ساعت فیلم و عکس جدیدی از گلزار و همسرش در فضای مجازی پخش شد. در فضای مجازی خبر ازدواج سلبریتی ها به سرعت منتشر می شود. حال این خبر ها دروغ باشد یا راست، در همین مطلب مجله بت کلونی اطلاع رسانی می شود.

عکس همسر محمدرضا گلزار
عکس همسر محمدرضا گلزار

بیوگرافی آیسان آقاخانی

آیسان آقاخانی دختر تاجر ایرانی متولد هزار و سیصد و هفتاد و شش از زنجان است. خانم آقاخانی نحوه آشنایی خود را به پنج سال قبل وقتی که محمد رضا گلزار به عنوان مدلینگ در شرکت پدر آیسان کار می کرد را شرح داد. آیسان خود نیز مدل است این آشنایی روزهای خوبی را برای او و محمد رضا گلزار رقم زد. با وجود اختلاف سنی بالا خانم آقاخانی به آقای گلزار جواب مثبت داد و او را برای همیشه به عنوان همسفر روزهای خوب و بد زندگی قبول کرد. برای اطلاع از فعالیت های آیسان آقا خانی در اینستاگرام با ما همراه باشید.

نسبت محمد رضا گلزار با آیسان آقاخانی

محمد رضا گلزار بازیگر معروف سینمای ایران  خانم آیسان آقاخانی را به عنوان همسرش در فضای مجازی معرفی کرد. در اینستاگرام برای عکس و فیلم حواشی های زیادی به وجود آمد. هنوز طرفداران آقای گلزار به صورت شوک به قضیه نگاه می کنند. از طرفی بعضی از هواداران نیز با گذاشتن استوری و پیام های زیبا پیوند یکی شدن گلزار با خانم آیسان را تبریک گفتند. مراسم عقد خانم آیسان با محمد رضا گلزار در دفتر خانه ای در محله پاسداران تهران برگزار شد دفتر خانه ای که وسایل عقد آنها بسیار شیک و لوکس بود. برای دیدن عکس حلقه های گلزار و آیسان با ما همراه باشید.

عکس حلقه های ازدواج گلزار با آیسان

خانم آیسان عکسی را که حلقه ازدواج در آن خیلی زیبا بود را در اینستاگرام منتشر کرد و بسیار بازخورد داشت. به نظر می رسد که حلقه های خانم آقاخانی وگلزار بسیار کرانقیمت است.  تمام هواداران آرزوی خوشبختی برای این دو مدل معروف ایرانی را از خداوند خواستارند.

اینستاگرام آیسان آقاخانی

خانم آقا خانی به خاطر فعالیت مدلینگ خود در اینستاگرام بسیار فعال است. آیسان از مراسم عقد و عکس های مشترک خود و آقای گلزار را در فضای مجازی منتشر کرد و بسیار در اینستاگرام باز تاپ پیدا کرد. تمام پست های خانم آقاخانی در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و بعضی از هواداران او برایش کامنت نیز می گذارند. با توجه به پخش خبر درباره ی مراسم ازدواج گلزار و آیسان، تعداد دنبال کننده های آیسان خیلی زیاد شد و هم چنان در حال زیاد شدن است. به نظر می رسد که باید خیلی زود شاهد میلیونی شدن آیسان باشیم.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا