فیلترشکن رایگان

دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان (ever VPN)

مزیت های اور وی پی ان

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان (ever VPN) تجربه ای جدید برای دور زدن فیلترینگ تمامی نرم افزار ها است. فیلتر شکن اور وی پی ان یکی از بهترین موارد فیلترشکن در سایت های متفرقه می باشد. به نظر می رسد سازنده این فیلتر شکن  آدرس های درون این فیلتر شکن را به صورت شخصی از سایت های معتبر خریداری می کند. این شخص به صورت آنلاین سرور های مختلف را در دسترس عموم در اپلیکیشن غیر مجاز اور وی پی ان می گذارد.

دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان (ever VPN)
دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان (ever VPN)

کاربران بسیاری بر این باورند که این اپلیکیشن پر سرعت ترین وی پی ان متفرقه دنیا می باشد. با این حال با بررسی فراوان سایت بت کلونی بسیاری از نظرات در مورد این وی پی ان کاملا افراطی می باشد. در ادامه در مورد این موارد بحث خواهد شد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

مزیت های اور وی پی ان

با توجه به فناوری جدیدی که برخی وی پی ان ها همانند وی تو ری استفاده می کنند و به طوری فیلترینگ را به صورت امن و با استفاده از کانفیگ های مختلف دور می زنند.

به نظر می رسد اور واقعا کار مخاطبان خود را راه می اندازد زیرا که با این حال که اور وی پی ان از سرور نا امن استفاده می کند و جزو نرم افزار های گوگل استور نیست، همچنان مخاطبان این نرم افزار برای دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان (ever VPN) به سایت های زیادی سر می زنند. در ادامه برای دانلود این وی پی ان با ما همراه ما باشید.

لینک دانلود اپلیکیشن اور وی پی ان

برای دانلود فیلتر شکن اور وی پی ان باید به سایت های مختلفی که در موتور سرچ گوگل هست توجه داشته باشید. این وی پی ان به دلیل غیر مجاز بودن و نبودن آن در لیست اپ استور به طور کامل ان نیست.

همانطور که می دانید می توانید از وی پی ان های مختلفی که از کانفیگ استفاده می کنند بهره ببرید. با این حال از این مقاله نتیجه میشود که اور وی پی ان فیلتر شکن پر سرعت و قدرتمندی می باشد ولی در ضمینه امنیت چیز زیادی برای مخاطبان خود ارائه نداده است.

لینک دانلود: فیلتر شکن اور وی پی ان

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا