بیوگرافی

بیوگرافی آرام جعفری؛ بازیگر متین ایرانی

زندگی شخصی آرام جعفری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

آرام جعفری یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون ایران است. ایشان در رشته گرافیک در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است. او در رشته نقاشی از هنرستان سوره نیز موفق به کسب فارغ التحصیل شده است. از شانزده سالگی کار خود را با تئاتر شروع کرد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی آرام جعفری بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی آرام جعفری

آرام جعفری از بازیگران برتر ایران در سال 22 بهمن ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. پدر وی مدیرکل اداره اقتصاد بود که متاسفانه در سال 1376 درگذشت. مادر ایشان نیز از وزارت امور اقتصاد و دارایی بازنشسته شده است و در حال حاضر یکی از برترین مهندسین مکانیک می باشد. والدین او اصالت تبریزی دارند. پدر و مادر در دوران کودکی متوجه استعداد کودک خود در بازیگری شدند و او را در کلاس های کانون پرورش فکری ثبت نام کردند. از حدودا دوازده سالگی نیز برای آموزش بیشتر به کلاس های بازیگری رفت.

تئاتر و قاب تلویزیون

آرام جعفری در پانزده سالگی به کلاس های حمید سمندریان رفت و یکسال بعد برای بازی نمایش دایره گچی قفقازی انتخاب شد و بر صفحه تئاتر رفت و کار خود را شروع کرد. سال بعد نیز به دلیل تلاش بسیار برای بازی در سریال خارج از حضار دعوت به کار شد و ایشان اولین تجربه جلوی دوربین را کسب کرد. دو سال از آن زمان گذشت و ایشان با ایفای نقش در سریال میگی نه نگاه کن به قاب تلویزیون رفت، این خود باعث شناخته شدند بیشتر او در کشورمان شد.

آرام جعفری
بیوگرافی آرام جعفری

شهرت

شخصیت این هنرمند با ایفای نقش در سریال زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان شناخته تر از قبل شد. بیشتر موجب توجه کارگردانان و تهیه کنندگان به ایشان شد. از سال 1382 او برای سریال های خانه ای در تاریکی، پرواز در حباب و قهوه تلخ نیز انتخاب شد و با موفقیتی که از خود در این مجموعه ها به جای گذاشت باعث شهرت وی شد.

زندگی خصوصی

آرام در سی و پنج سالگی برای اولین باز ازدواج را تجربه کرد. اما متاسفانه این زندگی برای این زوج دوامی نداشت و تصمیم گرفتند به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند. شش سال بعد با دکتر افشین وطن خواه آشنا شد و ازدواج کرد. ازدواج خود را از طریق رسانه های اجتماعی با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. اما متاسفانه دکتر وطن خواه سریعا این ازدواج را تکذیب کرد و در آخر هنرمند عزیزمان اعلام کرد که این یک شوخی دوستانه بوده است.

اوقات فراغت

ایشان بازی های که هیجان در آن وجود دارد را دوست دارد. در اوقات فراغت نیز بیشتر سعی می کند که کتاب مطالعه کند. بعضی وقت ها هم با دوستان و یا خوانده به پیاده روی برود. در بین کتابها بیشتر ترجیح می دهد کتاب های شعر را برای مطالعه انتخاب کند. البته ایشان کتاب های متفرقه هم مطالعه می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا