فیلم و سریال

دانلود بدون سانسور فیلم یک قدم تا مرگ

بازیگران فیلم یک قدم تا مرگ

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود بدون سانسور فیلم سینمایی یک قدم تا مرگ با لینک مستقیم با کیفیت اصلی در مجله ی بت کلونی موجود است. فیلم یگ قدم تا مرک کاری از کشور امریکا می باشد که یک فیلم اکشن و جنایی است. فیلم سینمایی یک قدم تا مرگ در سال 2015 تولید شد و مدت زمان پخش ان 80 دقیقه است. تماشای یک قدم تا مرگ برای افراد بالای 17 سال مجاز می باشد.

کارگردان فیلم مهیج یک قدم تا مرگ ایزاک فلورنتاین می باشد. ایزاک با انتخاب بازیگران معروف و مشهور هیجان زیادی به فیلم یک قدم تا مرگ داد. فیلم یک قدم تا مرگ با بودجه ای در حدود 3 میلیون دلار تولید شد و فروش خوبی داشت. شما می توانید در ادامه ی این مطلب با بازیگر های حاضر در فیلم سینمایی یک قدم تا مرگ بیشتر آشنا شوید.

دانلود بدون سانسور فیلم یک قدم تا مرگ
دانلود بدون سانسور فیلم سینمایی یک قدم تا مرگ با لینک مستقیم

خلاصه فیلم یک قدم تا مرگ

فیلم یک قدم تا مرگ داستان سربازی است که تازه به خانه برگشته است . او پس از ورود به خانه متوجه میشود که خواهرش و دختر جوانی به دردسر افتادتد. در این جریان سرباز باید با یک قاچاقچی و رئیس پلیس ان شهر که ادم فاسدی است درگیر شود. در فیلم یک قدم تا مرگ اسکات ادکینر سابقا سرباز بود و بنا به دلایلی فعلا سرباز فراری محسوب میشود. اسکات درگیر ماجرایی میشود که در ان قاچاقچی خطرناکی که در کار مواد مخدر فعالیت دارد، خواهر و خواهر زاده اسکات را به کروگان می گیرد.

سرباز اسکات با سعی و تلاش فراوان در صدد است که ان ها را ازاد و نجات دهد و در این امر موفق می شود. اسکات باید با یک گروه خطرناک مواد مخدر مبارزه کند. طوری که در فیلم می بینیم رئیس پلیس ان شهر هم با مافیای مخدر هم دست است. اسکات کار خیلی دشواری را باید طی کند تا در مبارزه با انها پیروز و سربلند شود و خواهر و خواهر زاده خود را  از دست این جانیان خطرناک نجات دهد.

بازیگران فیلم یک قدم تا مرگ

در فیلم یک قدم تا مرگ که فیلمی اکشن و جنایی است بازیگرانی هم چون، اسکات ادکینز، نیک چینلاند، کیتلین کیش، و غیره حضور دارند. در فیلم یک قدم تا مرک کارگردان ایراک سعی کرده تا بازیگرانی که بتوانند نقشی را که بر عهده ان ها کذاشته شده ایفا کنند برای این فیلم انتخاب کند تا این فیلم مهیج با اجرای خوب این بازیگران مهیج تر شود.

دانلود بدون سانسور فیلم سینمایی یک قدم تا مرگ با لینک مستقیم

لینک دانلود فیلم بدون سانسور یک قدم تا مرگ لینک مستقیم

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا