حاشیه

جنجال همسر مهدی قائدی

بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

جنجال همسر مهدی قائدی سر و صدای زیادی در اینستاگرام به وجود آورده است. در پی خبر های در صفحه مجازی اینستاگرام همسر آقای مهدی قائدی واکنش های زیادی را در اینستاگرام به وجود آورد. ستاره همسر اقای قائدی روز تولد همسرش را در اینستاگرام با یک استوری ویژه جنجالی کرد و بر سر زبان ها افتاد.

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند و در زمینه مدلینگ هم مشغول به کار است. مهدی در پاسخ همسرش برای استوری تولدش پیام عاشقانه ای را برایش کامنت گذاشت. این کامنت مهدی باعث شد که اخبار ضد نقیص جدایی انها تکذیب شود و دروغ این فضا برای کاربران معلوم شود. برای آشنایی بیشتر با مهدی قائدی و همسرش با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

جنجال همسر مهدی قائدی
جنجال همسر مهدی قائدی

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی متولد جهاردهم آذر هزار و سیصدو هفتادو هفت در شهر زیبای جنوب بوشهر به دنیا امده است. بازیکن فوتبال در پست وینگر است. مهدی عنوان پدیده لیگ یک را در بازی نخست خود را کسب کرد. مهدی یک خواهر ویک برادر دارد. شروع فعالیت مهدی در ورزش فوتبال از ده سالگی بود. مهدی قائدی در روز دهم دی هزارو سیصدو نود هشت با خانم ستاره معصومی که آن زمان هشت سال از مهدی بزرگتر بود ازدواج کرد. مراسم ازدواج آن ها بسیار با شگوه بود که نظرکاربران اینستاگرامی را به خودشان جلب کرد.

بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

ستاره معصومی متولد دهم بهمن هزاررو سیصدو هفتاد در بوشهر است. ستاره یک خواهر دارد. خانم  معصومی در زمینه مدلینگ فعالیت دارد. شهرت ستاره در زمینه مدلینگ با ازدواج با آقای قائدی بیشتر شد. ستاره معصومی  چهار سال است که با مهدی قائدی ازدواج کرده است. تاکنون فرزندی ندارند. در صورت به دست آوردن اطلاعاتی از فرزند دار شدن خانم ستاره و آقای مهدی قائدی در همین مطلب مجله بت کلونی همراه ما باشید.

ستاره معصومی در اینستاگرام

ستاره در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. خانم ستاره معصومی در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارد که پست های او را لایک می کنند. معصومی به خاطر حواشی های زیاد صفحه مجازی بخش کامنت نوشتن را دراین فضا بسته است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا