فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی قطر

ناکادمی آلمان در صعود از مرحله گروهی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال آلمان که با حواشی زیادی وارد رقابت های جام جهانی قطر شد با عملکردی نا امید کننده باری دیگر شکست مواجه شد و نتوانست از مرحله نسبتا راحت خودش صعود کند. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات راه یابی آلمان به جام جهانی، حواشی و شایعات ایجاد شده در مورد آلمانی ها بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی قطر

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان

هانسی فلیک اسطوره، بعد از درخشش در نیمکت باشگاه فوتبال بایرن مونیخ برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال آلمان انتخاب شد. در حالی که بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که آلمان یکی از مدعیان اصلی این رقابت ها خواهد بود اما با عملکردی عجیب و نا امید کننده از صعود به مرحله بعد باز ماند. نکته جالب توجه در مورد هانسی این بود که خودش را به هیچ عنوان مقصر حذف آلمان نمی دانست.

گروه آلمان در جام جهانی قطر

آلمانی ها در جام جهانی 2022 قطر با تیم های اسپانیا، ژاپن و کاستاریکا هم گروه بودند. رقیب اصلی آلمان در جام جهانی اسپانیا بود. با این وجود باز هم نتوانست از مرحله خودش صعود کند.

بازیکنان آلمان در جام جهانی قطر

مانول نویر محبوب، مارک آندره تراشتگن، کوین تراپ، آرمل بلا کوچاپ، ماتیاس گینتر، کریستین گونتر، تیلو کرر، لوکاس کلاسترمان، دیوید رام، آنتونیو رودیگر، نیکو اشلوتربک، نیکلاس زوله، یولیان برانت، نیکلاس فولکروگ، ماریو گوتزه، ایلکای گوندوگان، یوناس هافمن، لئون گورتسکا، یاشوا کیمیچ، جمال موسیالا، کریم ادیمی، کای هاورتس، یوسوفا موکوکا، سرژ گنبری، توماس مولر و لروی سانه بازیکنان تیم ملی آلمان در جام جهانی 2022 قطر بودند.

حواشی تیم ملی فوتبال آلمان

همان طور که گفته شد تیم ملی آلمان در این دوره از رقابت های جام جهانی که با تمام نیرو ظاهر شده بود، موفق نشد. این تیم باری دیگر از صعود به مرحله بعد باز ماند.

منتقدان یک شبکه تلویزیونی ورزشی در جام جهانی قطر پس از ناکامی تیم ملی آلمان در مسابقات مرحله گروهی و حذف از جام جهانی ۲۰۲۲ به تمسخر حرکت نمادین بازیکنان این تیم در نخستین روز این مسابقات جذاب پرداختند.

برای پیش بینی آنلاین رقابت های جذاب و دیدنی فوتبال می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا