حاشیه

نامزد جدید ریحانه پارسا کیست؟

اینستاگرام ریحانه پارسا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نامزد جدید ریحانه پارسا کیست؟ این سوال مدت هاست که فکر هواداران خانم ریحانه پارسا را به خود مشغول کرده است. حدوا یک سالی است که از حواشی های اینستاگرامی ریحانه پارسا می گذرد. ریحانه با استوری جدیدی که مبنی بر آشنایی خود با میلاد خدایی که در زمینه مد و زیبایی فعالیت دارد را منتشر کرد. حالا چه فدر می تواند که این حقیقت داشته باشد به آن می پردازیم. خانم پارسا با انتشار عکس خود که به صورت مبهم در کنار آقای است دوباره در فضای مجازی سر وصدای به پا کرده است.

میلاد خدایی در سالن سیزده زیبایی به عنوان مدیر مجله ای در ترکیه مشغول به کار است. ریحانه در این مجله به عنوان مدل فشن نیز همکاری می کند. یک بار در باره همکاری و جدایی ریحانه پارسا ازحوزه مد که مدیریت آن جا را میلاد خدایی بر عهده دارد خبر های منتشر شد. اما خانم پارسا این ادعای دروغ را با منتشر کردن استوری عاشقانه خود در اینستگرام تکذیب کرد. برای آشنایی بیشتر از حواشی ریحانه پارسا با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

نامزد جدید ریحانه پارسا کیست؟
نامزد جدید ریحانه پارسا کیست؟

بیوگرافی میلاد خدایی

میلاد خدایی متولد دهه شصت در تهران است. میلاد در زمینه بلاگر وفشن وموسس هلدینگ سیزده در ترکیه است. خدایی در زمینه عکاسی و آرایش گری نیز فعال است. میلاد در ترکیه بنگاه خرید و فروش ملک نیز دارد که بیشتر چهر های سر شناس به وی برای خرید یا رهن خانه مراجعه می کنند و از این راه کسب در آمد بالایی دارد.

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد اول اسفند هزارو سیصدو هفتادوهفت در تهران است.ریحانه نخشتین بار با بازی خوب خو در سریال پدر به قاب تلویزیونی وارد شد و در این سریال مخاطبان زیادی را به دست آورد. با بازی در سریال پدر جایزه حافظ را در رشته بازیگر درام را کسب کرد.ریحانه در فیلمهای سینمایی کوسه، خوب بد جلف 2 رقصنده، گشت ارشاد 3، رمان یک ماهی هم بازی کرد. خانم پارسا چند سالی است که ایران را ترک کرده و دیگر در زمینه سینما و تلویزون همکاری ندارد. برای اطلاع از فعالیت های ریحانه در اینستاگرام با ما همراه باشید.

اینستا گرام ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. ریحانه در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارد که پست های او را لایک می کنند و بعضی از آن ها برایش کامنت می گذارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا