فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی روح شد

نقد و بررسی فیلم سینمایی روح شد

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فیلم سینمایی روح شد در سال 2023 در کشور امریکا تولید شد و کارگردان این فیلم دکستر فلچر می باشد. نگارش این اثر سینمایی را مشترکا کریس مک کنا،رت ریس، اریک سامرز و پل ورنیک برعهده داشته اند. فیلم روح شد توسط کمپانی اپل تی وی در 21 اوریل 2023 نیز منتشر شد. مدت زمان پخش فیلم سینمایی روح شد 106 دقیقه می باشد. این فیلم روح شد برای سن زیر 13 سال مناسب نیست. در فیلم روح شد بازیگران دیگری از جمله ادرین برودی، مایک مو، تیم بلیک نلسون، مروان کنزاری و انا دیویر ایفای نقش کردند. برای دانلود فیلم سینمایی روح شد با مجله ی بت کلونی باشید.

دانلود فیلم سینمایی روح شد
دانلود فیلم سینمایی روح شد

خلاصه فیلم سینمایی روح شد

فیلم سینمایی روح شد در سال 2023 تولید شد و یک فیلم اکشن و ماجراجویی و کمدی است . در این فیلم مردی به نام کول که کریس ایوانز نقش کول را بازی می کند، زنی مرموز را زیر نظر کرفته است که نقش زن را انا د ارماس به نام سیدی بازی می کند. در این فیلم کول کشف می کند که سیدی یک مامور مخفی است. کول و سیدی قبل از اینکه قرار دوم خود رابگذارند وارد ماجرای خطرناکی برای نجات دنیا می شوند.

بازیگران فیلم سینمایی روح شد

قیلم سینمایی روح شد توسط 3 کمپانی تولید و پخش شد و یک فیلم اکشن و رومانتیک می باشد. فیلم نامه این فیلم را کریس مک کنا، رت ریس، اریک سامرز و پل ورنیک مشترکا به نگارش در اورده و بازیگران معروفی همچون کریس ایوانز و انا د ارماسدر آن حضور دارند.

اکران فیلم سینمایی روح شد

فیلم روح شد در کشورهای امریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، ایتالیا، برزیل و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی پخش شده است. تهیه کننده فیلم روح شده توسط دیوید الیسون، دانا گلدبرگ، دان گرینجر، ژولی دالی و غیره بر عهده داشته اند. فیلم برداری ای فیلم را سالواتوره توتینو انجام داده است. برای تولید فیلم روح شد در سال 2021 میلادی گریس ایوانز و اسکارلت جوهانسون وارد مذاکره باهم شدند. اما جوهانسون در سال 2021 بخاط در گیری در برنامه ریزی فیلم از فیلم خارج شد و جای او انا د ارماس  جای او را کرفت.

دانلود فیلم روح شد

لینک دانلود فیلم روح شد

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا