بیوگرافی

بیوگرافی فرناز رهنما؛ بازیگر مشهور ایرانی

همسر فرناز رهنما کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فرناز رهنما بازیگر خوب و با استعداد تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران است. رهنما متولد 27 مهر هزار و سی صد و شصت در شهر اصفهان است. خانم رهنما تحصیلات خود را در دانشگاه هنر و معماری در رشته بازیگری تئاتر گذراند. فرناز در سریال ساختمان پزشکان و فیلم بعد از ظهر سگی سگی به شهرت رسید و مورد توجه همه قرار گکرفت. رهنما بعد از گرفتن مدرک کارشناسی، وارد کلاس های بازیگری استاد سمندریان شد و پله های ترقی را طی نمود و به اوج رسید.

بیوگرافی فرناز رهنما
بیوگرافی فرناز رهنما

بیوگرافی فرناز

فرناز در شهر اصفهان درروز 27 مهر ماه سال هزار و سی صد و شصت در اصفهان متولد شد. رهنما از دانشگاه هنر و معماری در رشته بازیگری در سال 1384 مدرک گرفت. خانم رهنما پس از ان در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد. فرناز قبل از ورود به دانشگاه برای اولین بار در سریالی به کارگردانی اقای رحیمی بنام بررسی یک پرونده بازی کرده بود. فرناز دوره بازیگری را در سال 1386 به پایان رساند.

همسر فرناز رهنما کیست؟

همسر فرناز کیارش اعتمادی از اهنگسازهای خوب ایران است. فرناز در دانشگاه با کیارش اشنا شد و ان ها در سال 1388 باهم ازدواج کردند و مراسم ازدواج فرناز و کیارش ساده برگزار شد. این زوج رهنما و اعتمادی اکنون هم با خوبی و خوشی در کنار هم دیگر زندگی می کنند.

سریال ها و فیلم سینمایی فرناز رهنما

فرناز در فیلم های سینمایی یک دو یک به کارگردانی مانیا اکبری در سال 1389، چیزهایی هست که نمی دانی به کارگردانی فردین صاحب الزمانی در سال 1389 بازی کرده است. از جمله دیگر فیلم ها و سریال های فرناز می توان به بعد از ظهر سگی به کارگردانی مصطفی کیایی و اقلیما به کارگردانی عسگرپور اشاره نمود.

فرناز رهنما در اینستاگرام

فرناز در فضای مجازی فعال است و پست ها و استوری های خود را دران قرار می دهد. هواداران او با دیدن این پست ها و استوری ها ان ها را لایک می کنند و برای قدر دانی از او قلب های قرمز کوچک برای او می گذارند. خانم رهنما یکی از بهترین اکانت های اینستاگرام را دارد. شما می توانید برای دیدن عکس های فرناز به اکانت اینستاگرام او بروید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا