فیلم و سریال

دانلود فیلم جنگ جهانی سوم؛ فیلمی از هومن سیدی

خلاصه داستان و بازیگران جنگ جهانی سوم

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم جنگ جهانی سوم را می توانید با کیفیت های مختلف و لینک مستقیم در مجله ی بت کلونی انجام دهید. همان طور که می دانید فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم جدید ترین ساخته ی هومن سیدی در عرصه ی سینما است. هومن با کارگردانی این فیلم سینمایی توانست برنده ی جایزه ی بهترین فیلم در جشنواره ی فیلم ونیز شود. شما می توانید برای آشنایی با داستان و عوامل فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم با ما همراه باشید.

دانلود فیلم جنگ جهانی سوم
دانلود فیلم جنگ جهانی سوم

پیش بینی آنلاین فوتبال

خلاصه ی داستان فیلم جنگ جهانی سوم

فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم درباره ی داستان زندگی مردی میانسال به نام شکیب است. شکیب کارگر است و قرار می شود که در یک پروژه ی فیلم برداری به عنوان کارگر و سیاه لشکر فعالیت کند. بازیگر اصلی این فیلم ناگهان دچار مریضی می شود و دیگر نمی تواند کارش را ادامه دهد. در این میان شکیب به خاطر شباهت به شخصیت اصلی فیلم به عنوان جایگزین بازیگر اصلی انتخاب می شود. در دوران بازیگری اتفاقات زیادی برای شکیب رخ می دهد که داستان فیلم را جلو می برند.

بازیگران جنگ جهانی سوم

فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم که جدید ترین ساخته ی هومن سیدی است، بازیگران مشهور و با استعدادی دارد. از جمله بازیگران مشهور این فیلم می توان به محسن طنابنده، ندا جبرئیلی، نوید نصرتی، مهسا حجازی و غیره اشاره کرد. تمام این بازیگران توانسته اند خیلی خوب و باور پذیر بازی کنند و بیننده را با احساسات خودشان همراه کنند. برای دانلود فیلم جنگ جهانی سوم با ما همراه باشید.

عوامل فیلم جنگ جهانی سوم

فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم را هومن سیدی ساخت. نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را نیز هومن سیدی بر عهده داشت. تمام عوامل این فیلم مانند کارگردان و نویسنده و بازیگران به خوبی کار خود را انجام دادند و توانستند فیلمی زیبا تولید کنند. برای دانلود فیلم جنگ جهانی سوم ما را تا انتها همراهی کنید.

نقد و بررسی فیلم جنگ جهانی سوم

فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم به تازگی اکران آنلاین شده است و مردم در حال تماشای آن هستند. افرادی که این فیلم را تماشا کردند از آن راضی هستند. شما نیز می توانید این فیلم سینمایی را دانلود کنید و پس از دیدن نظر خودتان را درباره ی آن ثبت کنید.

دانلود فیلم جنگ جهانی سوم

لینک های دانلود فیلم جنگ جهانی سوم به محض انتشار در مجله ی بت کلونی قرار می گیرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

4/5 - (2 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا