بیوگرافی

بیوگرافی افسانه چهره آزاد؛ بازیگر سینما و تلویزیون

آشنایی با آثار افسانه چهره آزاد

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

افسانه نعمت ناصر با نام هنری افسانه چهره آزاد یکی از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون می باشد. به دلیل علاقه شدید به بازیگری و تئاتر به اداره تئاتر رفت و در آنجا دوره بازیگری را دید. از سن بیست و پنج سالگی نیز موفق شد حرفه خود را شروع کند. ایشان علاقه بسیاری به موسیقی نیز دارد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های این بازیگر بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی افسانه چهره آزاد
بیوگرافی افسانه چهره آزاد

پیش بینی آنلاین فوتبال

زندگی نامه افسانه چهره آزاد

افسانه چهره آزاد در 22 بهمن ماه 1341 در تهران چشم به جهان گشود. بازیگر پیشکسوت ایران، زنده یاد رقیه چهره آزاد نیز مادربزرگ او بود. پدرش نیز یکی از شاگردان استاد صبا است و ویولون را به صورت تخصصی می نوازد. یکی از دلایلی که علاقه مند به بازیگری شد حضور مادربزرگ خود در زندگیش است، خیلی او را برای این حرفه تشویق کرد.

شروع بازیگری

او در ابتدا سعی کرد این حرفه بازیگری را به صورت اصولی و حرفه ای، تحت نظر استاد حمید سمندریان آموزش ببیند. با آموزش هایی که در این دوره دید در سال 1366 برای بازی در سریال سال های بدون خانه به تلویزیون دعوت به کار شد. چهار سال بعد نیز در فیلم یکبار برای همیشه در کنار فاطمه معتمد آریا و خسرو شکیبایی ایفای نقش کرد. یکی از دلایلی که ایشان نام اصلی خود را در کار هنری ذکر نکرده است، خواسته مادربزرگ خودش بوده است. وقتی خانم رقیه چهره آزاد دیده که او با عشق و علاقه بسیار به سمت این هنر می رود از او خواسته تا با گذاشتن نام فامیلی خود بر روی نام هنری یاد او را زنده نگه دارد.

زندگی شخصی

افسانه چهره آزاد در دوره نوجوانی با شاهرخ فروتنیان آشنا شد او به شغل طراحی صحنه و لباس مشغول است و در بیست سالگی با او ازدواج کرد. این هنرمند عزیز کشورمان به سفر کردن بسیار علاقه مند است و دوست دارد که تمام شهرهای کشورمان را ببیند به همین دلیل بیشتر در اوقات فراغت در کنار همسر به سفر می رود البته می توانیم پیاده روی را هم به آن اضافه کنیم. او سعی می کند که بخشی از زمان خود را صرف مطالعه کتاب کند.

آثار سینمایی خانم چهره آزاد

این هنرمند ما سالیان سال است که در بسیاری از فیلم های سینمایی نقش آفرینی کرده است که می توان به فیلم هایی چون یکبار برای همیشه، دو همسفر، دندان طلا، بوتیک، جایی برای زندگی، گناه من، نسکافه داغ داغ، حوالی اتوبان، هیچ کجا هیچ کس، جا به جا، دهلیز، شیفتگی، قدغن و … اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا