فیلم و سریال

دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز

نظر منتقدان درباره انیمیشن فیل شعبده باز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز؛ انیمیشن فیل شعبده باز محصول مشترک کشور امریکا و استرالیا می باشد. این انیمیشن به زبان انگلیسی و دوبله به فارسی است و یک کارتون کمدی، ماجراجویی و خانوادگی می باشد. مدت زمان پخش این فیلم کارتونی 1 ساعت و 43 دقیقه می باشد و در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی امکان پذیر است.

دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز
دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز

داستان انیمیشن فیل شعبده باز

داستان این انیمیشن در باره پسری است که نام این پسر پیتر است. پیتر که دنبال خواهر گمشده خود است ولی هرچه دنبال او میگردد از او خبری یافت نمی شود. پیتر در حین کشتن با فالکیری روترو میشود و داستان خواهر خود را برای او بازگو می کند. این فالگیر به پیتر می کوید برای اینکه خواهر خود راپیدا یا اینکه بداند او زنده است یا مرده، باید دنبال فیل مرموزی بگردد. پیتر برای پیدا کردن این فیل راهی جنگل شده تا او را پیدا کند. زمانی که به دنبال فیل است با سختی ها و چالش های زیادی روبرو میشود.

عوامل و صدا پیشگان انیمیشن فیل شعبده باز

انیمیشن خارجی فیل شعبده باز محصول مشترک امریکا و استرالیا است که در سال 2023 تولید و اکران نهایی شد. کارگردان این فیلم کارتونی وندی راجرز امریکایی است. در این انیمیشن راجرز از صدا پیشگان مشهور و حرفه ای استفاده نموده است. این هنرمندان عبارتند از برایان تایری هنری، ناتاشیا دمتریو، مندی پتینکین، کری سامر، میرندا زیچاردسون، نوا چوب، لورن توسن، بندیکت وانگ، آصف مندوی، داون فرنج، شیان کلیفورد، پیکسی دیویسف استیون کایرین و کیتلین مک کنا به صدا پیشگی پرداخته اند. این هنرمندان سعی و تلاش نمودن تا و ظایفی را که بر عهده کرفتند به خوتی اجرا کنند. انیمیشن فیل گمشده بر اساس رومانی به همین نام منتشر شد. نگارنده این اثر کارکیت دی کامیلو است.

نقد و بررسی انیمیشن فیل شعبده باز

این انیمیشن در سال 2023 در کشور امریکا و استرالیا تولید و اکران شد. این کارتون زیبا جدیدترین انیمیشن در سال 2023 می باشد که کارگردان کار بلد امریکایی ان را تولید کرده است. این انیمیشن در باره پس بچه ای به نام پیتر است که دنبال خواهر گمشده خود است. پیتر در جستجوی این است که بداند خواهرش زنده یا مرده است.

در این میان با فالکیری اشنا می شئد که ان فالکیر به پیتر یاد میدهد به دنبال فیل شعبده باز بگردد. پیتر برای یافتن فیل شعبده باز راهی جنگل شده و با سعی و تلاش فراوان او را پیدا می کند. پیتر بعد از کلی جستجو خواهر گمشده خود را در جنگل پیدا می کند. در این انیمیشن زیبا صدا پیشگان معروف حضور دارند و با صدا پیشگی زیبا فیلم را جذاب تر می کنند.

نظر منتقدان در باره این انیمیشن

در این اثر کارتونی منتقدان زیادی از کشورهای مختلف شرکت کردند. که همه انها این انیمیشن را بهترین فیلم کارتونی سال 2023 نامیدند. این منتقدان یادآور شدند که با امتیاز بالایی که به این انیمیشن دادند یکی از موفق ترین انیمیشن ها در این سال بوده است. و فروش بالایی در سینماهای امریکا و استرالیا به جا گذاشته است.

انیمیشن فیل شعبده باز بعد از اکران در امریکا و استرالیا در کشورهای دیگر مانند، انگلستان، کانادا، اتریش، مالزی، چین، آلمان و غیره به صورت اینترنتی منتشر شده است. نظر منتقدان در کشورهای دیگر نیز بیان از پیشرفت و ترقی اینگونه انیمیشن ها دارد و روز به روز بر بینندگان ان اضافه میشود.

فیلمبرداری و خلق صحنه ها

این انیمیشن که محصول مشترک دو کشور آمریکا و استرالیا است. کلیه صحنه ها و صدا پیشگی در کشور امریکا انجام شده است.

دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز

لینک دانلود رایگان انیمیشن فیل شعبده باز

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا