بیوگرافی

بیوگرافی بهار شاهین؛ مدل و بازیگر ترکیه

فیلم و سریال بهار شاهین

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بهار شاهین بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه است. بهار فعالیت هنری خود را در دو هزار و پانزده با هنر زیبای تئاتر شروع کرد و در حال حاضر مدل و بازیگر است. خانم شاهین با بازی در سریال های دوران، گشت مدرسه، به سرنوشت لبخند بزن و استانبول ظالم بسیار خوب درخشید. اولین تجربه بازیگری را خانم شاهین در سریال اون زندگی منه  به دست آورد. بهار با بازی در سریال گشت مدرسه در کنار بازیگرانی همچون اسماعیل اجه شاشماز و مهمت اوزان وارد قاب تلویزیون شد و  به شهرت رسید. در ادامه با همین مطلب از مجله بت کلونی با بیوگرافی و زندگی و علاقه مندی های خانم بهار شاهین آشنا شوید.

بیوگرافی بهار <yoastmark class=

بیوگرافی بهار شاهین

خانم شاهین متولد روز بیست و ششم می هزار و نه صد و نود و هفت در ترکیه است. خانم شاهین فارغ التحصیل بازیگری است. پدر و مادر بهار اصالتا برای شهر آرتون می باشند. ولی پس از مدتی از همدیگر جدا می شوند. و بهار وقتی به چهارده سالگی رسید پس از جدایی پدر و مادر به استانبول رفت و از تئاتر مدرسه حرفه بازیگری خود را محک زد.

زندگی خصوصی بهار

خانم بهار در طی فعالیت هنری خود در زمینه تئاتر و سینما  روابط نزدیگی با یکی از بازیگران تئاتر داشت و با منتشر کردن عکس های از خود ارتباط نزدیک خود را نشان داد. به نظر می رسد که بهار یک عشق قدیمی دارد و از عشق خود به عنوان یک انسان موفق یاد می کند. در حال حاضر بهار مجرد است و ازدواج نکرده است. و رابطه او با بازیگر تئاتر در حد دوستی اعلام شد. به محض دریافت خبری که مبنی بر ازدواج خانم شاهین به دستمان برسد در مطلب مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

رقص جدید نازنین همدانی

فعالیت مدلینگ بهار

خانم بهار علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ لباس نیز فعالیت خود را اینترنتی برای تبلیغات برند های مشهور شروع کرد. خانم شاهین بسیار در مدلینگ پر کار است. برند مشهوری را که بهار با آنها همکاری می کند برند نایک است.

فیلم و سریال های بهار

خانم شاهین در شبکه های تلویزیونی ترکیه بسیار پر کارمی باشد. بهار در سریال های استانبول ظالم، گشت مدرسه، به سرنوشت لبخند بزن، و دوران نیز بازی خوبی را از خود نشان داد. سریال ثروت یکی دیگر از کارهای زیبای خانم شاهین می باشد. بهار در فیلم های دوست جاده دو و فیلم بازی خوب  اثر خوبی را در کارنامه هنری خود به جا گذاشت.

بهار در فضای مجازی

خانم شاهین در اینستاگرام صفحه شخصی دارد. در طول مدت فعالیت خود بهار توانسنت نزدیک به دو و نیم  میلییون فالوور به دست آورد. بهار تاکنون شصت تا پست و عکس در اینستاگرام گذاشت که تمامی پست های او بازتاب های خوبی را در اینستاگرام داشتند. برخی از دوستان و هواداران خانم شاهین برایش کامنت نیز می گذارند. خانم شاهین در اینستاگرام کار تبلیغات شرکت های برند را نیز انجام می دهد. و منبع درآمد بالایی را در اینستاگرام برای تبلیغات دارد. بهار تا جایی که امکان داشته باشد دوست دارد که به کامنت های طرفدارنش پاسخ خوبی بدهد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا