فیلم و سریال

دانلود رایگان فیلم سرقت از موسولینی بدون سانسور

بازیگران فیلم سرقت از موسولینی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود رایگان فیلم سرقت از موسولینی بدون سانسور را با کیفیت های مختلف در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم سرقت از موسولینی یک فیلم اکشن، کمدی و جنایی می باشد و کارگردان و نویسنده این اثر زیبا رناتو دی ماریا کارگردان خوب ایتالیایی می باشد. مدت زمان پخش فیلم سینمایی سرقت از موسولینی 1 ساعت و 28 دقیقه و برای تمام سنین ازاد می باشد و محدودیت سنی ندارد.

فیلم سرقت از موسولینی در سال 2022 منتشر شد. فیلم سرقت از موسولینی با زیر نویس فارسی منتشر شد. تمامی سکانس ها و صحنه های این فیلم در شهر روم ایتالیا فیلمبرداری شد. فیلم سرقت از موسولینی زمانی که در سال 2022 در کشور ایتالیا منتشر شد مورد توجه و استقبال زیاد مردم هنردوست قرار کرفت. شما می توانید برای آشنایی بیش تر با بازیگران و خلاصه ی فیلم سرقت از موسولینی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود رایگان فیلم سرقت از موسولینی بدون سانسور
دانلود رایگان فیلم سرقت از موسولینی بدون سانسور

عوامل و بازیگران فیلم سرقت از موسولینی

فیلم سرقت از موسولینی محصول سال دو هزار و بیست و دو در کشور ایتالیا می باشد. کارگردان این فیلم زیبا و دل نشین رناتو دی ماریا است. فیلم سرقت از موسولینی توسط دو کمپانی معروف بنام بی بی فیلم و ونیزیا فیلم تولید و منتشر شد. دی ماریا سعی و تلاش کرده است که از بازیگران معروف و مشهور استفاده کند. از جمله این بازیگران عبارتند از ماتیلدای انجلیس، جورجیو انتونینی، انریکو برگاماسو، جیووانی جیمز برتویا، ماچیو کاپتوندا، پیتروکاستلیتو، لورنزودی مور، یوجنیو دی فرایا، مارکو ماتلو دونات، کتین و غیره در این فیلم مهیج ایفای نقش کرده اند. رناتو در انتخاب بازیگران برای بازی در این فیلم مهارت خاصی به خرج داده تا بازیگران نقش های خود را به نحو احسن انجام دهند.

خلاصه فیلم سرقت از موسولینی

فیلم سرقت از موسولینی در باره یک کارافرین است. این کارافرین اهل میلان می باشد. این کارآفرین در زمان جنگ، گروهی از افراد خلافکار و سرکش را دور هم جمع می کند تا طبق گفته های افسانه ای که در ان زمان بیان می شد. گنج افسانه ای متعلق به بنیتو موسولینی را سرقت کنند و یک نمایش بزرگ به راه بیندارند. این گروه سرکش در صدد هستند تا با دزدیدن کنج موسولینی در شهر اشوب به پا کنند. آن ها این را نمی دانند که این کنج افسانه ای بیش نیست.

اکران فیلم سرقت از موسولینی

فیلم سرقت از موسولینی برای اولین بار در سال 2022 در کشور ایتالیا منتشر شد. فیلم سرقت از موسولینی بعد از ان در امریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، المان، چین، یوگسلاوی، اتریش و غیره بصورت هم زمان و اینترنتی منتشر شد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا