حاشیه

برخورد سردار آزمون با مورینیو

اینستاگرام سردار آزمون

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

برخورد سردار آزمون با مورینیو  قبل از این که وارد بازی شود همه را در خماری گذاشت. ژوزه مورینیو مربی بسیار خوبی است. مورینیو در این بازی وقتی سردار وارد زمین شد او را در آغوش گرفت و گپ دوستانه ای را با هم زدند. اگر شما هم دوست دارید درباره ی روابط بین سردار آزمون و مورینیو اطلاعات بی شتری به دست آورید، با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

برخورد سردار آزمون با مورینیو
برخورد سردار آزمون با مورینیو

بیوگرافی ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو متولد 26 ژانویه هزار و نهصد و شصت و سه در کشور پرتغال است. آقای مورینیو بازیکن سابق فوتبال است. مورینیو در حال حاضر سر مربی کنونی باشگاه رم است. ژوزه یکی از پر افتخارترین مربیان درطول تاریخ فوتبال است. پدر مورینیو دروازه بان فوتبال بود و بسیار حرفه ای کار می کرد. مادرش معلم بود و از خانواده کاملا مرفع بودند. ژوزه مورینیو تاکنون افتخارات زیادی را در زمینه مربیگری کسب کرده است. برای آشنایی با زندگی نامه ی آقای آزمون با ما همراه باشید.

بیوگرافی سردار آزمون

سردار متولد یازدهم دی هزارو سیصد و هفتاد سه در شهر گنبد کاووس استان گلستان است. سردار بازیکن فوتبال و در پست مهاجم برای تیم ملی و بایرلورکوزن است. پدر سردار بازیکن سابق فوتبال است. او در حال حاضر در والیبال به مربی گری می پردازد. مادر آقای آزمون خانه دار و تنها یک خواهر دارد. خانواده سردار آزمون اصالتا ترکمن هستند.

افتخارات سردار آزمون

سردار آزمون تاکنون افتخارات زیادی را در زمینه فوتبال کسب کرده است. از افتخارات سردار می توان به کسب عنوان بازیکن ماه در لیگ برتر فوتبال روسیه اشاره داشت. آزمون عنوان بهترین گلزن در جام صلح و دوستی را در سال دو هزار و دوازده را نیز کسب کرد. سردار آزمون در بازیکن فصل روستوف به عنوان بهترین بازیکن شناخته شده است.

اینستاگرام سردار آزمون

سرداردر اینستاگرام هم صفحه دارد. او در اکانت اینستاگرام خودش فعالیت می کند و عکس ها و فیلم هایی از خودش منتشر می کند. آزمون در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را برای خودش به دست آورد. همه پست های سر دار در اینستاگرام لایک می خورند و کامنت های زیادی را دریافت می کند. شما می توانید به سایت او بروید و عکس ها و فیلم های او را تماشا کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا