فیلم و سریال

دانلود رایگان فیلم روسیاه بدون سانسور

بازیگران فیلم روسیاه بدون سانسور

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود رایگان فیلم روسیاه بدون سانسور را می توانید با کیفیت های مختلف در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم روسیاه محصول سال 1352 ایران می باشد و کارگردان این فیلم اسماعیل پور سعید و نویسنده این فیلم اسماعیل پور سعید و احمد نجیب زاده هستند. تهیه کننده این فیلم خوبرضا نورسته فر و محمود زریبافه هستند. فیلم روسیاه در سال 1352 به زبان فارسی و در کشور ایران ساخته شد. مدت زمان پخش فیلم سینمایی روسیاه 95 دقیقه است. برای آشنایی بیش تر با عوامل و خلاصه ی داستان فیلم سینمایی روسیاه با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود رایگان فیلم روسیاه بدون سانسور
دانلود رایگان فیلم روسیاه بدون سانسور

خلاصه فیلم ایرانی روسیاه

در فیلم روسیاه یداله شیر اندامی که در نقش مهدی بلنده ظاهر می شود. مهدی بلنده با قول ازدواج از نیره هتک حیثت می کند .در این فیلم نیره نقش ملوسک را بازی می کند. ملوسک به خانه مهدی بلنده می رود و برای مادر که همان مهری ودادیان است و نوش افرین در نقش خواهرش است پیغام می گذارد. و وقتی نیره از این کار نتیجه نمی کرد مهدی را تهدید به شکایت می کند. در ادامه فیلم مهدی و خانواده اش به یزد میروند. مهران صدری در نقش هوشنگ بدنام به کمک یکی از دوستان خود نیره را به خانه فساد می برند.

در این میان اکبر یزدی که همان منوچهر وثوق است، از نیره خوشش می آید. اما مهدی مخالف این است که انها با هم ازدواج کنند. خواهر مهدی از خانه فرار می کند که در مسیر هوشنگ بدنام فرار می کیرد و هوشگ فاطی را به خانه عمومی می برد و او را تحویل نیره میدهد. عزت الله رمضانی فر در نقش ماشاالله برادر خود را که همان اکبریزدی است برادرش را در جریان این کار قرار میدهد. در این میان چون فاطی کریه و زاری می کند و نیره در مقابل التماس فاطی تاب نمی اورد و باعث فرار فاطی از خانه عمومی میشود. زمانی که مهدی بلنده در جریان این کار قرار می کیرد و پس از اطلاع از این موضوع از فداکاری نیره خوشش می اید و با نیره ازدواج می کند.

بازیگران فیلم روسیاه

در فیلم روسیاه کارگردان پور سعید سعی کرده است تا از بازیگران معروف ان روزگار استفاده کند. از جمله ی مشهور ترین بازیگران فیلم روسیاه می توان به منوچهر وثوق، یداله شیراندامی، نوش افرین، عزت اله رمضان فر، احمد معینی، علی اکبر مهدوی فر، حسین شهاب و غیره اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا