بیوگرافی

معرفی زن هالند به همراه تصاویر

اینستاگرام ارلینگ هالند

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

معرفی زن هالند به همراه تصاویر را می توانید با جزئیات کامل در مجله ی بت کلونی مشاهده کنید. هالند یکی از فوتبالیست های معروف است. فبل از فوتبالیست شدن به ورزش های دو میدانی و هندبال وگلف علاقه داشت. ارلینگ در کودکی بالاترین پرش را دربین دوستانش به ثبت رساند. هالند به خاطر گل های زیادی که در بازی لیگ زد به بازیگن گلزن معروف شد. ارلینگ در سن بیست سالگی لقب پسر طلایی اروپا را کسب کرد. ارلینگ هالندبا وجود درآمد بالا بسیار زندگی ساده ای دارد و از لباس های معمولی برای پوشش خود استفاده می کند. هالند پسر خوش خنده و جذابی است که بسیار خوب بلد است که چکونه گل بزند. اگر خواهان خبرهای از زندگی شخصی این فوتبالیست معروف هستید در همین مطلب مجله بت کلونی با ما همراه باشید.

معرفی زن هالند به همراه تصاویر
معرفی زن هالند به همراه تصاویر

بیوگرافی ارلینگ هالند

ارلینگ هالند متولد بیست و یکم ژون دوهزاردر نروژ است. ارلینگ تحصیل کرده رشته ورزش از موسسه برینا می باشد و به عنوان مهاجم نوک در تیم ملی نروژ بازی می کند. پدر هالند فوتبالیست و مادرش در دومیدانی فعال بود. ارلینگ یک برادر و یک خواهر دارد و فرزند وسطی خانواده است. شما می توانید برای آشنایی با زندگی شخصی هالند با ما همراه باشید.

زندگی شخصی ارلینگ هالند

هالند در زمان استراحت و اوقات فراغت خود موسیقی گوش می دهد و به تماشای فیلم می نشیند. ارلینگ به پرورش سیب زمینی نیزعلاقه دارد. از بریدن چوب با اره نیز لذت  می برد وب ا این کار بازوان خود را قوی می کند. هالند مسلمان است. هالند با ایزابل که او هم ورزشگار است رابطه دارد و عاشق هم هستند چه قدر این رابطه ادامه دارد و به ازدواج ختم شود هنوز چیزی منتشر نشده است. برای اطلاع از فعالیت های ارلینگ هالند در اینستاگرام با ما همراه باشید.

ارلینگ هالند در اینستاگرام

ارلینگ بازیکن فوتبال در اینستاگرام هم صفحه دارد. او در اکانت اینستاگرام خودش فعالیت میکند و عکس ها و فیلم های از خودش منتشر می کند. هالند در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را به دست اورد. همه پست های ارلینگ در اینستاگرام لایک می خورند و کامنت های نیز دریافت می کند. شما می توانید به سایت او بروید و عکس ها و فیلم های منتشر شده او را ببینید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا