حاشیه

تصادف جورجینا رودریگز

حواشی های جورجینا رودریگز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تصادف جورجینا رودریگز یکی از خبر هایی است که در این مدت حواشی زیادی برای رودریگز ایجاد نمود. تابستان فصلی است برای گذاراندن اوقات فراغت و استراحت کردن در جاهای خوش آب و هوا است. یکی از مناطقی که بیشتر سلبریتی های معروف برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت خود انتخاب می کنند. دریا است و سواحل زیبا و قایق سواری و موج سواری در آن است. در این فصل بعضی از افراد معروف و مشهور از تمام لحظات خوش گذرانی های شان فیلم و عکس های را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

جورجینا همسر رونالدو نیز در تابستان به دریا رفتند تا لحظاتی را در کنار همسر و فرزندانش به تفریح بگذراند. رودریگز در چند روز مسافرت خود از تمام لحظات شادی خود و همسر و فرزندانش فیلم و عکس های زیادی را به اشتراک گذاشت. فیلم و عکس ها در اینستاگرام بسیار پر باز دید بود. در ادامه همین مطلب مجله بت کلونی از تصادف جورجینا رودیگز در ساحل بیشتر بدانید.

تصادف جورجینا رودریگز
تصادف جورجینا رودریگز

تصادف جورجینا رودریگز در ساحل

خانم رودریگز عکسی را از تعطیلات خود در سواحل ساردینیا پخش کرد که نشان داد که حسابی به آنها خوش می گذرد. در این ویدئو از ساحل گردی و تفریحات لب دریا جورجینا را نشان می داد که بسیار از تعطیلات خود لذت می برد. ولی همه چیز آنطور که خانم جورجینا انتظارش را داشت پیش نرفت. خانم رودریگز در حال شنا بود که با موج بزرگی روبه رو شد و به کلی تعادلش را از دست داد و به زور خود را توانست از این مهلکه نجات دهد. جورجینا  وقتی خود را به ساحل رساند باز با بدبیاری روبه رو شد و به زمین خورد. خانم رودریگز با منتشر کردن پستی از وقایع یکی از روزهای تعطیلات خود نوشت وقتی فکر می کنی که شکست نا پذیری و قایع ای برایت رخ می دهد که همه در زندگی شکست های را باید تجربه کنند.

فیلم وعکس های جورجینارودریگز

خانم رودریگزدر اینستاگرام خودش هر روز فعالیت های زیادی دارد. جورجینا در سفر خود فیلم ها و عکس های را از تفریحات خود در کنار رونالدورا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.  و نظر بسیاری از مخاطبان اینستاگرامی را به خودش جلب کرد. خانم رودیریگز عکس های زیبای از خودش با بی کینی های زیبا و گرانقیمت خود در حال شنا کردن را به اشتراک گذاشت. تمام پست های جورجینا در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. خانم رودریگز یکی از سلبریتی های معروف است که در اینستاگرام بیش از میلیون ها نفر بازدید کننده دارد.

مطلب پیشنهادی: نقد و بررسی فیلم بوکسون را بکش

بیوگرافی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز متولد بیست و هفتم ژانویه هزار و نهصد و نود هفت در اسپانیا مدل و همسر فوتبالیست معروف و مشهور کریستیانو رونالدو است. خانم رودریگز  مادرش اسپانیایی و پدرش آرژانتینی است و تنها یک خواهر دارد. جورجینا یک مدل معروف  اسپانیایی است که با اندام زیبای خود در کار مدلینگ  بسیار پر کار بود و قبل از این که با رونالدو ازدواج کند در زمینه مدلینگ نیز فعالیت های زیبایی را داشت. تصاویر زیادی از خانم رودریگز در روی جلد مجلات ایتالیایی است. در حال حاضر جورجینا همسر فوتبالیست مشهور دنیا رونالدو است که فرزندانی را نیزدارند. خانم رودریگز عاشق رونالدو است و زندگی عاشقانه قشنگی را در کنار رونالدو دارد.

حواشی های جورجینا رودریگز

معمولا افراد مشهور دنیا در اینستاگرام حاشیه های را به دنبال دارند. جورجینا نیز از این حاشیه ها به دور نبود. حواشی دوستی خانم رودریگز با فوتبالیست مشهور جهان رونالدو، حواشی عکس های که جورجینا با جواهرات گرانقیمت خود منتشر کرد. تفریحات و عکس های مدلینگ خانم رودریگز همکی از حاشیه های اینستاگرامی است که بسیار پر بازدید در فضای مجازی است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا