فیلم و سریال

دانلود قسمت شانزدهم مسابقه پدر خوانده؛ لینک دانلود مستقیم

بررسی مسابقه پدر خوانده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

برای دانلود مسابقه پدر خوانده در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید. مافیا یکی از زیبا ترین مسابقات در سال های اخیر می باشد. بسیاری از مردم در جمع دوستان خود مافیا بازی می کنند و از لحظات خود لذت می برند. مافیا نخستین بار توسط بازیگران ایرانی در تلویزیون پخش شد و در مدت زمان کوتاهی طرفداران بسیاری را در سر تا سر ایران به دست آورد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

"دانلود

مسابقه پدر خوانده

پدر خواندِ (God Father) نسخه به روز و حرفه ای بازی مافیا می باشد. مسابقه پدر خواندِ در مدت زمان کوتاهی طرفداران قابل توجهی را در ایران به دست آورد. این مسابقه جذاب و هیجانی از پلتفرم فیلم نت پخش می شود. شما عزیزان برای دانلود قسمت های این مجموعه زیبا می توانید از لینک های دانلودی که در انتهای مطلب قرار می گیرد استفاده کنید.

کارگردان پدر خوانده

مسابقه پدر خواندِ کاری از سعید ابوطالب می باشد. سعید ابوطالب که تجربه زیادی در ساخت برنامه های جدید با فکر های نوین دارد این بار هم خوب ظاهر شد و با ساخت مسابقه جذاب و دیدنی پدر خوانده به موفقیت های بزرگی رسید. راهبری این مسابقه هیجانی را بازیگر خوب کشورمان کامبیز دیرباز برعهده دارد.

بازی God Father چیست؟

همان طور که می دانید مسابقه God Father نسخه به روز و حرفه ای مافیا می باشد. شما در این مسابقه زیبا با قوانین جدید تری مواجه می شوید. در این بازی 11 بازیکن حضور دارند که 3 تا از آن ها مافیا و 7 تا شهروند می باشند. این نکته را باید توجه کنید که در این مسابقه یک فرد مستقل نیز حضور دارد که می تواند تصمیم بگیرد با تیم شهروند بازی کند یا مافیا.

بازیگران سریال مافیا

در مسابقه God Father پس از اتمام دو بازی بازیگران و خوانندگان جدیدی شرکت می کند. البته افرادی که مهارت و توانایی بالایی در انجام این بازی دارند به مرحله بالاتر صعود می کنند تا به مسابقه بزرگ فینال برسند. امیر حسین رستمی، معین زندی معروف به معین زد، مجید واشقانی، امیر مهدی ژوله، باربد بابایی، سپند امیر سلیمانی، سیما تیر انداز، شکیب شجره و… از جمله افراد معروفی هستند که در این برنامه حضور دارند.

دانلود مسابقه پدر خوانده

شما عزیزان برای دانلود این مسابقه زیبا می توانید در کانال تلگرام مجله بت کلونی عضو شوید. با این وجود لینک دانلود مستقیم برای راحتی شما در انتهای مطلب قرار می گیرد.

قسمت اول با کیفیت های متفاوت

دانلود قسمت دوم با کیفیت های مختلف

قسمت سوم با کیفیت های متفاوت

دانلود قسمت چهارم با کیفیت های مختلف

قسمت پنجم با کیفیت های متفاوت

ویرایش جدید مطلب

دانلود قسمت ششم با کیفیت های مختلف

قسمت هفتم با کیفیت های متفاوت

دانلود قسمت هشتم با کیفیت های مختلف

قسمت نهم با کیفیت های متفاوت

دانلود قسمت دهم با کیفیت های مختلف

قسمت یازدهم با کیفیت های متفاوت

دانلود قسمت دوازدهم با کیفیت های مختلف

قسمت سیزدهم با کیفیت های متفاوت

قسمت چهاردهم

دانلود قسمت چهاردهم – کیفیت 480

دانلود قسمت چهاردهم – کیفیت 720

قسمت پانزدهم

دانلود قسمت پانزدهم – کیفیت 480

دانلود قسمت پانزدهم – کیفیت 720

قسمت شانزدهم

دانلود قسمت شانزدهم – کیفیت 480

دانلود قسمت شانزدهم – کیفیت 720

قسمت های بعدی در همین مطلب قرار می گیرد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا