موزیکموسیقی

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار با لینک مستقیم

متن آهنگ مدلمونه نیلی افشار

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار به عنوان یکی از محبوب ترین آهنگ های خوانندگان زن در کشور ایران محسوب می شود. خانم نیلی افشار در سال های اخیر موفقیت های زیادی را از آن خودش کرد و موفق شد درآمد بالایی را به دست بیاورد. او سال ها پیش به همراه خواننده محبوب کشورمان آقای پویان مختاری ایران را برای همیشه ترک کرد. خانم نیلی افشار بیش تر در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و برای برند های زیادی به عنوان مدل فعالیت می کند. نیلی در این آهنگ با خواننده پر طرفدار کشور ایران شاهین لو همراهی کرد و توانست نظر مثبت مردم و کارشناسان را به دست بیاورد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار با لینک مستقیم
 آهنگ مدلمونه نیلی افشار با لینک مستقیم

متن آهنگ مدلمونه نیلی افشار

همان طور که می دانید نیلی افشار آهنگ محبوب و پر طرفدار مدلمونه را با همکاری آقای شاهین لو تولید کرد و موفق شد نظرات مثبت را از آن خودش کند. این آهنگ بارها و بارها توسط کاربران پخش شد و توانست عملکرد خوبی را از خودش بر جای بگذارد. در ادامه این مطلب بخش هایی از این آهنگ محبوب را برای شما عزیزان می نویسیم. اگر دوست دارید تا این آهنگ را دانلود کنید در ادامه با مجله بت کلونی همراه باشید.

یـِ روز دـولَکــ یـِ روز ژِرمـَنـ مـی رسـَم از جـتـ لَـگـ
هـمۀ ایـنـ هـا فِیـمَن و کُـل تیـمـم اِمشَبـ رویـِ کیـفنـ
شما بدـیـن بـِ مـَنـ جـالینـ کـُود

جمعـ پُــر خوبِ نیُفتِ اَلکلۀ خونِـت
شهـر رویـِ مـآ زومــۀ این قدر کَمـ شدِ سوژۀ

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار

نیلی افشار به صورت رسمی و حرفه ای در زمینه تولید محتوا و مدلینگ فعالیت می کند و تا به امروز برای برند های زیادی به عنوان مدل کار کرده است. علاوه بر این جالب است بدانید نیلی افشار در مراسم معتبر بین المللی حضور پیدا می کند و با هنرمندان معروف جهان عکس می گیرد. بخش عمده شهرت نیلی به خاطر رابطه با خواننده معروف ایرانی پویان مختاری رقم خورد. البته او هم اکنون به صورت مجرد زندگی می کند و علاقه ای به ازدواج مجدد ندارد.

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار – کیفیت 128

دانلود آهنگ مدلمونه نیلی افشار – کیفیت 320

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا